Yeni MacBook Pro Ortaya Çıktı!

Yeni MacBook Pro Ortaya Çıktı!

Sızdırılan bir Geekbench testiyle yeni MacBook Pro özellikleri de ortaya çıktı. Bu tür testlerin sonuçlarının rahatça değiştirilebileceğini unutmadan, yakın bir tarihte Apple’ın yeni dizüstü bilgisayarını tanıtmayı düşündüğü çıkarımını yapabiliriz.

teknik destek <

Apple’ın MacBook serisinde, 13 inç boyutunda Retina ekranı bulunan bir MacBook Air da olmak üzere genel bir güncelleme yapması bekleniyor. MacBook Pro modelinin bu sene yenilenmesine kesin deniyor fakat nasıl güncellemeler geleceği henüz belli değil.

2018 MacBook Pro GeekBench

Yeni MacBook Pro Ortaya Çıktı!

Benchmark testi gerçeği aktarıyor diye düşünecek olursak, Apple’ın MacBook Pro’da ciddi bir CPU güncellemesi yapacağını görebiliyoruz. Intel tarafından paylaşılan teknik özelliklerde, bu modelin Irıs Plus grafiklerle entegre olduğunu ve 8 MB L3 önbelleğe sahip olduğu belirtiliyor.

Yeni modelde Intel Core i7-8559U Coffee Lake CPU kullanıyor. Bu işlemci 28W kadar güç tüketiyor ve daha önce herhangi bir üründe kullanılmadı. Bu yüzden, firmanın MacBook Pro serisinde önemli yeniliklerin hazırlıklarını yaptığını söyleyebiliriz. Dört çekirdekli işlemci, 2.7 GHz temel frekansa sahipken, turbo ile 4.5 GHz’e yükselebiliyor.

Test sonuçlarına baktığımızda MacBook Pro’da 16 GB dahili RAM bulunduğunu ve firmanın LPDDR3 RAM’e geçmesi olası görülüyor. 32 GB RAM yükseltme seçeneği olması da muhtemel seçenekler arasında. Bakalım, Apple MacBook konusunda nasıl yenilikler sunacak?

müşteri hizmetleri