Şimdi yükleniyor

Yerli Arama Motoru Yaani Görücüye Çıktı

yaani2

Yerli Arama Motoru Yaani Görücüye Çıktı

Son Güncelleme tarihi 10 Kasım 2017 by Müşteri hizmetleri

Turkcell, dün düzenlemiş olduğu etkinlikte yerli arama motoru Yaani‘yi tanıttı. Bu yazımızda yerli arama motoru Yaani‘nin diğer arama motorlarına göre ayrıcalıklarını ve kullanıcılarının hangi özelliklerle karşılaşacağını belirttik.

teknik destek

Yaani arama motoru hangi özellikler ile geliyor?

Yaani sayesinde aile koruma modu, konum bazlı arama, en yakındaki vizyon filmleri arama, kota yemeyen arama, ve alışverişte karşılaştırmalı ucuz seçenekler gibi birçok özelliği kullanıma sunuyor. En önemli özelliklerinden biri olarak Turkcell kullanıcıları Yaani uygulaması ile arama yaparken, internet kotalarından harcamıyor. Yaani arama motorunu kullanan kullanıcılar, kendileri için erişimini kolaylaştırmak istediği adreslere tek bir yerden ulaşabiliyor. Bu durum Yaani’nin kişiselleştirilebilir bir tarayıcı olduğunu gösteriyor.yaani4 Yerli Arama Motoru Yaani Görücüye Çıktı

Yaani ile güncel haberleri okuyabilir, bulunduğunuz konumdaki hava durumunu anlık olarak öğrenebilir, size yakın restoran, alışveriş merkezi ve buna benzer bir çok adres arayabilir, bulunduğunuz konumdaki en yakın sinema filmlerini ve seanslarını öğrenebilirsiniz.

Tarayıcının en önemli özelliklerinden biri olan Türkçe dilinin farklı dil bilgisi yapısını anlayabilecek bir şekilde kodlanmış olması, Türkçe aramalarda çok daha doğru sonuçların kolay bir şekilde analiz edilerek kullanıcıların karşısına çıkmasına imkan tanıyor. Yaani, App Store ve Google Play Store‘da indirilebilir durumda.  Ayrıca ilerleyen dönemlerde yerli telefonlarda, Yaani uygulaması sistemde gömülü olarak gelecek.

teknik destek