İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2017 Yılında Gelecek Olan iMac’lerle İlgili Detaylar Belli Olmaya Başladı

Apple’ın 2017’de masaüstü Mac serisine önemli bir yenilik getirmesini umuyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Mark Gurman’ın Bloomberg’e verdiği son raporda, Apple’ın 2017’de iMac’e küçük güncellemeler hazırladığı belirtiliyor.

teknik destek

Apple’ın yenilik anlamında hazırlıkları, USB’den daha hızlı ve daha güçlü olan USB-C bağlantı noktalarına ve daha hızlı GPU’lar ile sınırlandırılıyor. Raporda bu konuda hiçbir şey söylenmese de muhtemelen Intel’den biraz daha hızlı işlemcilerin yeni nesil iMac’lere geleceğini öngörebiliriz. Apple’ın 12 inç MacBook ve MacBook Pro için ise sadece günlük kullanımda dikkate değer bir gelişme göstermeyecek olan biraz daha hızlı işlemcilerle yenilemesi söz konusu olacak.

Mac hayranları 2017’de radikal tasarımsal değişiklikler için bir beklenti içerisine girmemeliler. Bunun yerine, şirket mütevazi güncellemelere hazırlıyor. iMac için USB-C bağlantı noktaları ve yeni bir Advanced Micro Devices Inc. grafik işlemcisi ve 12 inç MacBook ve MacBook Pro için işlemci gücündeki küçük iyileştirmeler. Hepsi bu.

diyor, Mark Gurman.

Apple’ın Touch Bar ve Touch ID ile dahili bir Magic Keyboard başlatmayı da düşündüğünün altını çizelim. Bununla birlikte, Apple’ın yeni MacBook Pro sahiplerinin arasında popüler olan özellikleri diğer Mac modellerine getirmek üzere nihai bir karar alacak.

Rapor, Mac Pro hakkında hiçbir şey söylemediğinden gelecek yıl da Apple’dan bir yenilik görmemez muhtemel gibi duruyor. Bu noktada, Mac Pro en son 2013’te yenilenmiştir ve Apple gibi bir şirketin hala bu ürünü satmaya devam etmesi bir yerde utanç vericidir.

müşteri hizmetleri