İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2018 iPhone Modelleri Rengarenk Geliyor!

2018 iPhone Modelleri Rengarenk Geliyor!

WWDC 2018 etkinliğinin yaklaşmasıyla beraber yeni iPhone modelleri hakkında da ortaya çıkan detaylar, bir türlü azalmayı bilmiyor. Etkinlik yaklaştıkça iPhone severleri de değişik sürprizler bekliyor olacak. Peki bakalım WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılacak olan iPhone modelleri, hangi farkla şaşırtacak?

Rengarenk Geliyorlar!

Yeni iPhone modellerinin, daha önce sistemsel özellikleri hakkında da tahminler yapılmıştı. Fakat bu sefer de farklı bir alana yönelen analistler, yeni cihazların renkleriyle alakalı araştırmalar yaptılar. WWDC 2018 etkinliğinde Apple, bildiğimiz gibi yeni 3 iPhone modelini tanıtacak. Daha önceki modellere baktığımızda genellikle gri, siyah ve kül renklerini görebiliyorduk. Ortaya çıkan iddialara göre bu sefer yeni cihazların renklerinde mavi, sarı ve pembe seçenekleri yer alacak.

renk1

Ekranlar LCD Yapısıyla Gelecek

Cihazın renkleri hakkında açıklamalar yapan analistler, aynı zamanda yeni gelecek modellerin oldukça ekonomik seviyeye inebileceğini söyledi. Yani yeni iPhone modellerinde OLED ekran yapısı yerine, LCD ekran yapısı kullanılacak. Cihazların boyutları ise, ilk modellere benzeyecek ve ideal bir boyuta sahip olacak.

Apple, yeni iPhone modellerinde farklı renkler kullanırsa gerçekten de farklı bir girişimde bulunmuş olacak. İlerleyen zamanlarda firmadan analistler mutlaka bilgi sızdıracak veya bizlerle paylaşacaklardır. Yine de durumun net olarak hangi seviyeye ulaştığını, WWDC 2018 etkinliğinde hep beraber göreceğiz.