Şimdi yükleniyor

[28.06.2018] Günün Oyunu: Swipe Light

Swipe Light

[28.06.2018] Günün Oyunu: Swipe Light

Son Güncelleme tarihi 23 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Reflekslerinizi ortaya koyarak en yüksek puana erişmeye çalıştığınız arcade yapımları genelde sade görseller, kolay kontroller ve akılda kalan müziklerden fazlasını gerektirmez.

teknik destek

İki İtalyan gencin tasarladığı Swipe Light adlı yapım da bunlardan fazlasını sunmuyor. Kendilerine “Feeling Lucky” adını veren gençler normalde buluşmamaışlar bile. Oyunu sadece Skype üzerinden iletişim kurarak ortaya çıkarmışlar.

Sonuç olarak App Store’da beğeni kazanacak bir oyun oluşturma hedeflerine ulaşmışlar. “Hareket etmek için ekranı kaydır” sloganı, Swipe Light’ı oynayabilmek için gereken tüm bilgileri veriyor. Engellerden kaçmaya çalıştığınız oyunda bir ışık kaynağına yön veriyor ve yaklaşan duvarlar gibi tehlikelerden uzak durarak mümün olduğunca hayatta kalma çabası veriyorsunuz.

Refleksleriniz yeterince gelişmişse ve yüksek puanlar toplayabilirseniz, bir süre sonra oyuna farklı etkileri olan ışık kaynaklarını da kullanabilirsiniz. Hareketlerin oyundaki gölgelerin etkilenmesine neden oluyor, bu sayede daha yüksek puana ulaşmaya çalışırken dikkatinizi dağıtmayan görsel dokunuşlar da oyuna ekleniyor.

Swipe Light, Feeling Lucky gibi ilk yapımını paylaşan ekip için büyük bir başarı denebilir.

teknik destek