AirPods Üretimi Aralık Ayında Başlıyor

img_0086

Ne zaman satışa sunulacağı yılan hikayesine dönen Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods ile ilgili 2 gündür yeni iddialar geliyor. Dün ortaya atılan Kasım ayında satışa sunulacak iddialarından sonra araştırma şirketi Barclays Aralık ayında üretimin başlayacağını iddia ediyor.

teknik destek

iPhone 7 lansmanında tanıtılan ve Ekim ayında satışta olacağı belirtilen, fakat Apple’ın “biraz daha zaman gerekli” diyerek satışını ertelediği AirPods’un satış tarihi ile ilgili daha önce de çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Ocak ayında satışa sunulacak iddialarının ardından dün Apple bayisi Conrad’ın bir çalışanı 17 Kasım tarihini işaret etmişti.

Bugün Barclys tarafından yayınlanan araştırma notu ise Apple’ın AirPods için Aralık ayında üretime başlayacağını gösteriyor. Muhtemelen tatil sezonun içinde satış başlayacak. Raporda ilk etapta sınırlı sayıda üretim yapılacağı (10-15 milyon adet), bu sebeple stok sorunlarının yaşanacağı belirtiliyor.

AirPods için niçin böyle bir gecikme yaşandı belli değil. Ama meraklıları için bir an önce satışa sunulmasını bekliyoruz. Konu ile ilgili gelişme olursa aktarmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.