İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ALİVE Movie Maker Uygulaması App Store’da ÜCRETSİZ

ALİVE Movie Maker uygulaması indir dene yorumla! ALİVE Movie Maker iPhone ücretsiz indirmeye açıldı.

teknik destek

Gelişen teknoloji ve akıllı uygulamalar sayesinde gündelik hayatımız çok daha keyifli bir hal almakta ve bu bağlamda ortaya konan Alive Movie Maker uygulaması yapılmak istenen birçok şeyi kolay bir şekilde yapabilme imkanı sunması amacıyla AppStore Ücretsiz Uygulamalar kısmında kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.  Fotoğraf ve klip gibi eklentiler üzerinde boyut, renk ve tasarım gibi çeşitli değişiklikle yapabilme imkanı sunan bu akıllı uygulama sayesinde videolar üzerinde efekt oluşturabilme imkanı da bulunmaktadır. Fotoğraf ve videoları kişisel zevkler doğrultusunda düzenleyebilme ve çeşitli özellikleri ekleyebilme ayrıcalığı ile tanışan müşteriler hiçbir ücret ödemeden ve geniş seçenekler ile bu işlemleri yapabilmektedir.

AppStore Bedava Uygulamalar serisine özel olarak geliştirilen Alive Movie Maker, mobil sistem üzerinde ortaya konan özelleştirme fonksiyonu ile birlikte en ideal çözümlere ulaşmayı mümkün kılmakta ve kişisel sonuçlar ortaya koyabilme adına efekt ekleme ve içerik oluşturma gibi faaliyetlere imkan sağlamaktadır. Twitter, İnstagram gibi sosyal medya ağlarında profesyonel video ve fotoğraf eklemek isteyen kullanıcılar, uygulama ile oluşturulan videoları arzu edilen formata uygun olacak şekilde kayıt altına alabilmektedir. Alive programı sayesinde oluşturulan eklentiler, istenilen ortam koşullarında ve düşük boyutlu bir şekilde kalite açısından herhangi bir sorun yaşanmadan yüklenebilmektedir. Mobil kullanıcılar için bu denli avantajlar sağlayan ve hızı ile dikkat çeken program içerisinde geniş bir animasyon efekti yelpazesi bulunmaktadır.

Alive Movie Maker İle İlgili Diğer Detaylar

Hazır ses eklentisi yapabilme imkanı, ekran üzerinde oluşturulabilen uçuşan yıldız görünümü ve maksimum boyutu 30 saniye olan videolar üzerinde işlem gerçekleştirebilme ayrıcalığı AppStore Ücretsiz Uygulamalar bölümünde yer alan Alive Movie Maker programının diğer özellikleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çoklu fotoğraf yüklemelerinde sahne geçişlerini hızlı bir şekilde yapabilme imkanı veren uygulama ile birlikte harika bir ambiyans elde edebilmek mümkün hale gelmektedir. Ses ve görüntü kalitesi açısında mükemmel sonuç elde etmeyi mümkün kılan program, İOS veya Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile son derece uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir.

AppStore Tarafından Sağlanan Diğer Hizmetler İle İlgili Detaylar

Apple kimliğine sahip olarak giriş yapabilmenin ve uygulama indirebilmenin mümkün olduğu AppStore üzerinde yer alan bugün kısmından yeni gelişmeleri takip edebilme ve istenilen uygulamalara dair detaylı bilgi edinebilmek için ara kısmından yararlanabilme imkanı bulunmaktadır. AppStore Bedava Uygulamalar noktasında sağlanan hizmet ile birlikte istenilen uygulama indir butonuna basmak suretiyle kısa süre içerisinde indirilebilmektedir. Bunun yanı sıra beğenilen ve belli bir ücret talep edilen uygulamaların üzerine tıklanarak fiyat bilgisine erişebilmek mümkün olmaktadır. AppStore Hesap sayfası kısmından yapılan harcamaların net bir şekilde görülmesi mümkün olmakta ve tüm harcamalar ayrı ayrı fatura edilmektedir.

müşteri hizmetleri