Şimdi yükleniyor

Ünlü LastPass Uygulaması Şimdi Çoklu Cihaz Erişim Desteği ile Birlikte Ücretsiz!

last-pass

Ünlü LastPass Uygulaması Şimdi Çoklu Cihaz Erişim Desteği ile Birlikte Ücretsiz!

Son Güncelleme tarihi 19 Mart 2024 by Teknoloji Haber

LastPass şimdi çoklu cihaz erişimi desteği ile tamamen ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı. Bugünden itibaren herhangi bir cihazda LastPass uygulamasını kullanabilirsiniz. Verileriniz otomatik olarak senkronize edilir ve böylece herhangi bir değişiklik yaptığınızda otomatik olarak her yerde anlık güncellenir.

teknik destek

LastPass ile online hayatınızı kolaylaştırabiliyorsunuz. Parola/şifre güvenliğinizi arttırıyor, onları güvenle saklıyorsunuz. Böylece şifre veya parola unutmak tarih olmuş oluyor. Tüm cihazlarda ücretsiz olarak kullanıma sunulan LastPass ile hangi web sitesi olursa olsun güçlü bir temel üzerinde şifrelerinizi hemen şimdi saklamaya başlayın.

Çevrimiçi sistemde, bulut olarak depolanan verileriniz, LastPass’ın özel şifrelemesi ile de ayriyeten korunuyor. Böylece hiçbir şifreniz istenmeyen kişilerin eline geçemiyor. LastPass sizin için parola oluşturma özelliğinede sahip. Böylece güçlü ve otoriter şifrelerde oluşturabilirsiniz. Şifrelerin saklandığı kısım ise iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi ile korunabiliyor.

LastPass’ı hemen ücretsiz kullanmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Eğer ki 1 dolar gibi bir ücret öderseniz ücretsiz teknik desteği ve 1GB gibi ek depolama alanı ile Premium Üyelik sahibi olabilirsiniz.

LastPass’ın Chrome, Safari, Firefox ve Opera gibi tarayıcılarını desteklediğini, macOS, iOS ve Windows cihazlarda senkronize olarak kullanılabildiğini tekrardan hatırlatalım.

teknik destek