AMD Ekran Kartları Far Cry 5 Hediye Ediyor!

AMD Ekran Kartları Far Cry 5 Hediye Ediyor!

Ekran kartı alma gibi bir düşünceniz varsa ve oyun oynamayı seviyorsanız eğer çıkışına az bir süre kalan Far Cry 5’e sahip olabilirsiniz.

teknik destek

Hepimizin alışık olduğu bir durum var elbette. Yeni bir durum aldığımız sırada sağlam oyunların yanında hediye edilmesi bir promosyon olarak düşünülebilir. Ancak bu kampanya veya hediye olayı son yıllarda tam anlamıyla ortadan kalkmıştı. Bu durumdan ötürü AMD, Ubisoft ile el sıkışarak ekran kartı ile oyun kampanyası yaparak oyun severleri sevindirecek bir duruma imza atıyor.

Oyunseverlerin çok uzun zamandır beklemiş olduğu ve 27 Mart günü piyasaya çıkacak olan Far Cry 5‘i istiyorsanız ekran kartı değiştirme düşüncenizle oyuna sahip olabilirsiniz.

AMD’nin hangi ekran kartları hediye ediyor!

  • Radeon RX Vega 64,
  • Radeon RX Vega 56
  • Radeon RX 580

Yukarıdaki modellerden birini aldığınız taktirde, oyunu oynamak için Uplay yardımıyla etkinleştirebileceğiniz bir ürün anahtarına sahip oluyorsunuz. Elbette bu anahtarı almak için AMD’nin ödüller sitesine girmeniz gerekiyor. Korkmayın oldukça basit bir işlem.

Far Cry 5 aynı gün Xbox One, Ps4 ve bilgisayarlar için geliyor. AMD’nin bu kampanyasıyla oyuna sahip olmanız için son gün 20 Mayıs 2018 olarak ifade ediliyor. Bu tarih içerisinde alacağınız ekran kartıyla bedava Far Cry 5’e sahip olacaksınız.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.