Apple, 12 Eylül’de Steve Jobs Theater’da Gerçekleştireceği Özel Etkinliğini Duyurdu!

Apple Özel Etkinliği 2017

Apple, merakla beklenen duyuruyu yaptı ve bu yıl ki özel etkinliğini 12 Eylül Salı günü, Türkiye saati ile 20:00’da yapacağını açıkladı. Etkinlik, yeni Apple Park yerleşkesinde yer alan Steve Jobs Theater’da gerçekleştirilecek.

teknik destek

Apple, iPhone 5’ten bu yana her yıl Eylül ayında özel bir etkinlik yapıyor ve en yeni iPhone modellerini bu etkinlikte duyuruyor. Bu yılki etkinlikte, başta 10. yıla özel iPhone 8 olmak üzere, iPhone 7s, iPhone 7s Plus, Apple Watch Series 3 ve 4K Apple TV’nin tanıtılması bekleniyor.

iPhone 8

Elbetteki etkinliğin en merak edileni şüphesiz iPhone 8. Bu modelin iPhone’un 10. yılına özel bir model olacağı belirtiliyor. Şimdiye kadarki söylentiler ve sızıntılara bakarak iPhone 8’in;

  • 5.8 inç uçtan uca OLED ekrana,
  • 3D algılama yeteneğine sahip bir ön kameraya,
  • Yüz tanıma özelliğine,
  • A11 Fusion çipe,
  • Emsallerine göre (4.7 inç iPhone 7) daha büyük bir pile ve
  • Kablosuz şarj özelliğine

sahip olacağını söyleyebiliriz. Elbetteki tüm bunlar iPhone 8’in çok konuşulan ve öne çıkan özellikleri. Premium OLED iPhone’un daha pek çok gelişmiş donanımsal/yazılımsal özelliği bünyesinde barındıracağı tahmin ediliyor.

iPhone 8 ile birlikte “S” serisi iPhone 7’nin de tanıtılacağının özellikle altını çizelim; iPhone 7s ve 7s Plus. Bu ikilinin tasarımsal değişikliklerden öte donanımsal yükseltmelerle geleceği artık Apple’ın klasikleşen iPhone “S” serisi geleneğinin birer yansıması olacak ve iddialara göre, iPhone 7s ve 7s Plus’ta kablosuz şarj özelliğine yer verilecek. Eğer ki böyle olursa, ilk defa bir “S” serisi iPhone modeli ile büyük bir donanımsal yenilik sunulmuş olacak.

Yeni iPhone modelleriyle birlikte, kendi LTE modemine sahip Apple Watch Series 3 ve 4K aktarım özelliğine sahip 5. nesil Apple TV’nin de tanıtılması bekleniyor.

Her Apple özel etkinliğinde olduğu gibi, Apple’ın bu yılki Eylül özel etkinliğinden gelişmeleri 12 Eylül Salı günü, saat 20:00 itibariyle anbean sizlerle paylaşıyor olacağız.

Apple’ın Eylül 2017 özel etkinliğinde görüşmek üzere…

müşteri hizmetleri

Comments are closed.