Şimdi yükleniyor

Apple, 2017’nin En İyi iOS Uygulamalarını ve Oyunlarını Seçti

iOS Klasik Oyunlar

Apple, 2017’nin En İyi iOS Uygulamalarını ve Oyunlarını Seçti

Son Güncelleme tarihi 25 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Apple, 2017 yılının en iyi App Store, iTunes Store ve iBooks Store içerikleri (uygulamaları ve oyunları) listesini paylaştı.

teknik destek

Apple’ın App Store editörleri, iPhone ve iPad için iki çarpıcı oyun ve iki etkileyici uygulama seçimi yaptılar. iPhone için 2017 yılının en iyi uygulaması olarak meditasyon uygulaması olan Calm seçildi. iPhone için yılın en iyi oyunu olarak ise popüler oyun Splitter Critters seçildi.

iPad için 2017 yılının en iyi uygulaması olarak fotoğraf düzenleme uygulaması olan Affinity Photo seçilirken, yılın en iyi oyunu olarak bulmaca oyunu olan The Witness seçildi.

  • iPhone için Yılın Uygulaması: Calm
  • iPhone için Yılın Oyunu: Splitter Critters
  • iPad için Yılın Uygulaması: Affinity Photo
  • iPad için Yılın Oyunu: The Witness

Apple, yılın trend uygulamaları kapsamında, IKEA Place ve Very Hungry Caterpillar gibi artırılmış gerçeklik uygulamarını, Calm ve Joyable gibi meditasyon stili uygulamalarını, çok oyunculu oyunlar olarak Art of War: Red Tides ve The Elder Scrolls: Legends gibi uygulamaları paylaştı.

Apple, 2017 için en popüler uygulamalarını da paylaştı. Popüler ücretli iPhone uygulamaları arasında Facetune, HotSchedules, Tabs & Chords, Enlight ve 7 Minute Workout Challenge uygulamaları yer alıyor. Popüler ücretsiz iPhone uygulamaları arasında ise Bitmoji, Snapchat, YouTube, Facebook Messenger ve Instagram yer aldı.

iPhone’da en iyi oyunlar arasında Super Mario Run, 8 Ball Pool, Ballz, Snake vs Blok ve Word Cookies yer aldı. En çok hasılat yapan iPhone oyunları olarak ise Heads Up!, Minecraft, Plague Inc., Bloons TD 5 ve Monopoly seçildi.

Popüler ücretsiz iPad uygulamaları olarak YouTube, Netflix, Facebook, Facebook Messenger ve Chrome seçilirken, en çok hasılat yapan iPad uygulamaları olarak Procreate, Notability, Toca Life: Hospital, Toca Life: Salon 3 ve GoodNotes 4 seçildi.

Super Mario Run, ROBLOX, Rolling Sky, Word Cookies ve Bowmasterlar popüler ücretsiz iPad oyunları oldu ve Minecraft, Geometry Dash, Five Nights at Freddy’s: Sister Location, Bloons TD 5 HD ve Escapists en çok hasılat yapan iPad oyunları oldu.

2017 yılının en iyi App Store içerikleri olarak iPhone ve iPad uygulamalarının ve oyunlarının tam listesine iOS cihazınızdaki App Store uygulamasından ulaşabilirsiniz.

teknik destek