Şimdi yükleniyor

6.1 inçlik LCD Ekrana ve Metal Gövdeye Sahip Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Geliyor!

2018 iPhone Modelleri

6.1 inçlik LCD Ekrana ve Metal Gövdeye Sahip Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Geliyor!

Son Güncelleme tarihi 7 Aralık 2017 by Müşteri hizmetleri

Nikkei’ye göre Apple, 2018’de iki OLED ekranlı iPhone modelini ve iPhone 7/7 Plus gibi metal gövdeye sahip LCD ekranlı bir modelini piyasaya sunacak.

teknik destek

Nikkei, OLED modellerinin birisinin ekranının 5.8 inç ve diğerinin 6.2 ya da 6.3 inçlik bir ekran boyutuna sahip olacağını öngörmekle birlikte LCD ekranlı modelin ekran boyutunun 6.1 inç olacağını söylüyor.

Metal gövdeli ve LCD ekranlı model, mevcut alüminyum iPhone’lara çok benzer bir gövdeye sahip olacak ve çeşitli renklerde sunulacak. Cihazın gövdesi Pegatron’un yan kuruluşu olan Casetek tarafından üretilecek.

Nikkei’nin gelecek nesil iPhone modelleri ile ilgili paylaştığı bilgiler, üç cihazın boyut tahminlerinde bir miktar farklılık olmasına rağmen genel olarak Apple’ın planlarını doğru bir şekilde öngörebilen güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından daha önce paylaşılan bilgilerle oldukça uyumlu.

Kuo-2018-iPhone-Modelleri 6.1 inçlik LCD Ekrana ve Metal Gövdeye Sahip Uygun Fiyatlı iPhone Modeli Geliyor!

Kuo, Apple’ın 2018’de üç iPhone modelini tanıtacağına inanıyor. Bunlardan ilki iPhone X gibi bir OLED ekrana sahip olacak ve ekran boyutu 6.5 inç olacak. Bu modelin iPhone X Plus olarak adlandırılacağına inanılıyor. İkinci model de iPhone X gibi bir OLED ekrana sahip olacak ve yine iPhone X’in sahip olduğu 5.8 inçlik ekran boyutunda bir ekrana sahip olacak. Bu iki modelle birlikte, 6.1 inçlik LCD ekranlı bir model gelecek.

Kuo, üç modelin de uçtan uca ekran tasarımına sahip olacağını ve iPhone X gibi TrueDepth kamera sistemine sahip olacağını söyledi ancak cihazların kasa malzemesi hakkında herhangi bir görüş paylaşmadı. Bu yılın iPhone modelleri (iPhone X, iPhone 8 Plus ve iPhone 8) kablosuz şarjı desteklemek için cam gövdeye sahipler.

Metal gövdeli, muhtemelen alüminyumdan yapılmış bir gövde ile birlikte 6.1 inçlik LCD ekrana sahip olacak modelin büyük ihtimalle kablosuz şarjı desteklemeyeceği tahmin ediliyor. Bu da Apple’ın gelecek nesil bir iPhone modelinden oldukça önmeli ve oldukça yeni olan bir özelliği kaldırması anlamına geliyor ki buradaki durum biraz karışık.

6.1 inçlik LCD ekranlı modelin düşük ve orta düzey pazarları hedeflemek amacıyla dizayn edileceği, OLED ekranlı iki modele kıyasla oldukça uygun fiyatlı olacağı konuşuluyor.

teknik destek