İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Animoji Karaoke Benzeri ve Face ID’yi Öne Çıkardığı Yeni iPhone X Reklamlarını Paylaştı

Apple, bugün, Face ID ve Animoji gibi bir dizi özelliğin vurgulandığı yeni iPhone X reklam filmlerini YouTube kanalında paylaştı.

teknik destek

Apple’ın 38 saniyelik “Animoji Yourself” reklam filminde, iPhone X’in piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra başlayan “Animoji Karaoke” akımına benzerlik olduğunu görülüyor. Animoji Karaoke, popüler şarkıları dudak ve yüz senkronizasyonu ile Animoji’de söylemek olarak adlandırılıyor.

Apple Animoji reklamı, Big Boi’nin “All Night” şarkısını söyleyen birçok Animoji karakterini gösteriyor. Pek çok Animoji Karaoke videosu Twitter, reddit ve diğer sosyal ağlarda yaygın şekilde paylaşıldı ancak bu akım iPhone X’in piyasaya sürülmesinden kısa süre sonra son buldu.

https://youtu.be/Kkq8a6AV3HM

Apple, Animoji reklamıyla birlikte, Face ID’ye odaklanan üç yeni reklam filmini de YouTube kanalında paylaştı. Birinci reklam filminde, Face ID özelliğinine genel bir göz atılıyor ve iPhone X’in kilidinin bir bakışla nasıl açılabildiğine odaklanılıyor.

https://youtu.be/Hn89qD03Tzc

15 saniyelik diğer iki reklam filminde, Face ID’nin karanlıkta çalışması ve yüzdeki makyaj, gözlük gibi değişkenliklere Face ID’nin uyum sağlaması öne çıkarılıyor.

https://youtu.be/TC9u8hXjpW4

https://youtu.be/Xxv2gMAGtUc

Bunlara ek olarak Apple, Kanada için YouTube kanalında, Face ID’nin yüzdeki değişikliklere nasıl uyum sağladığını ve yüzdeki sakalın uzamasına nasıl adapte olduğunu gösteren bir videoyu da paylaştı.

https://youtu.be/DioG3913LVg

teknik destek