Şimdi yükleniyor

AppLocker ile iPhone’daki Uygulamaları Şifreleme

AppLocker ile iPhone’daki Uygulamaları Şifreleme

AppLocker ile iPhone’daki Uygulamaları Şifreleme

Son Güncelleme tarihi 15 Aralık 2018 by Müşteri hizmetleri

iPhone uygulamaları şifreleme! iOS uygulama geliştiricisi Ori Kadosh tarafından Jailbreak kullanıcıları için sunulan ve Cydia’daki en popüler tweak’lerden birisi olan AppLocker ile iPhone‘daki uygulamalara şifre koyabilirsiniz.

teknik destek

AppLocker, uygulamalarınıza izinsiz erişimi önlemek için uygulamaları şifreler. Herhangi bir uygulamayı başlatmak istediğinizde sizden parola girmenizi ister ve parolayı girmeden uygulamayı kullanamazsınız. AppLocker, iPhone uygulamalarına şifre koyarak insanların özellikle hassas uygulamalarını yetkisiz erişime karşı korumasını sağlıyor.

AppLocker için iOS 10 veya daha altı uyumlu bir iOS sürümünü kullanıyor olmanız gerekiyor. Hepsinden önemlisi, iPhone’unuzdaki iOS sürümü Jailbreak’li olmalı. Tweak, Ayarlar uygulamasına gelişmiş uygulama seçeneklerini de ekliyor ve bir dizi yapılandırma yapabilmenizi sağlıyor.

screenshot.18869130001 AppLocker ile iPhone'daki Uygulamaları Şifreleme

Tweak ayarları menüsünden, cihaz kilidi açıkken uygulamalara erişmek için bir kez şifre girmeniz, girilen şifre yanlış ise cihazın Kilit Ekranı’na dönülmesi gibi pek çok gelişmiş ayarlama mevcut.

AppLocker ile yalnızca uygulamaları şifrelemekle kalmıyorsunuz. Ayrıca, iPhone’unuzun Ana Ekranı’ndaki uygulama klasörlerini de şifreleyebiliyorsunuz. Yalnızca klasör sayısı 5 adet ile sınırlandırılmış.

Tweak o kadar hassas ayarlara sahip ki belirli Wi-Fi ağlarına bağlı iken devre dışı kalabiliyor. Bunun için Wi-Fi ağlarını belirlemeniz yeterli.

AppLocker’ı indirmek istiyorsanız Cydia’nın BigBoss reposundan 0,99 dolar karşılığında satın almanız gerekiyor. Tweak özellikle iOS 10’u destekliyor ve tüm 64-bit cihazlarda kullanılabiliyor.

teknik destek

1 yorum

comments user
Nihat

Peki jailbreak olmayan yani iOS 11 için uygulama şifreleme programı söylermi siniz?

Yorumlar kapalı.