İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, Anneler Günü Hediye Kılavuzunu Kullanıma Sundu

2017 Anneler Günü’ne bir aydan daha az bir süre kala, Apple, web sitesini güncelledi ve bu güne özel hediye kılavuzunu kullanıma sundu.

Anneler Günü’ne özel hediye kılavuzu “Anneler Günü için harika hediyeler. Ve diğer tüm günler için.” sloganı ile ve “Annelere, en sevdikleri şeyleri çok daha severek yapabilecekleri hediyeler verin.” açıklaması ile sunuluyor.

Apple’ın hediye kılavuzunda, iPad’den Apple Pencil’a, Apple Watch ve Apple Watch kayışlarından/kordonlarından BeatsX kulak içi kulaklığa kadar pek çok ürün yer alıyor. Anlayacağınız, annenize değişen fiyat aralıklarında yer alan ürünlerden herhangi birisini hediye edebilirsiniz.

Apple, Anneler Günü için tüm ürünleri dört kategoriye ayırmış; Yenilikler, Yaratıcılık, Sağlık ve Fitness, Kulaklıklar ve Hoparlörler. Her bir kategoride, değişen fiyatlarda, her bütçeye göre hediye seçenekleri mevcut.

Anneler Günü’nün ne zaman olduğunu merak edenler için tarihin 14 Mayıs olduğunu belirtelim. Bu güne özel, mesela anneniz bir iPad Pro kullanıcısı ise ona Apple Pencil alabilirsiniz. Elbetteki, Apple’ın da söylediği gibi, onları sadece bu günde değil, diğer tüm günlerde de hatırlamalısınız.

Apple’ın Anneler Günü hediye kılavuzu sayfasına buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.