Apple Avusturya mağazası hakkında açıklama yaptı

Apple avusturya mağazası hakkında açıklama yaptı

Tim Hardwick Apple ‘ın Avusturya ‘daki ilk mağazası, 24 Şubat Cumartesi günü açılacak Apple Avusturya mağazası hakkında ve mağazanın resmi lansman tarihinden öncesinde Apple ‘ın yeni konumu sergileyen bazı fotoğrafları paylaştı.Apple Avusturya mağazası hakkında da bazı açıklamalar yaptı.

teknik destek

Apple Avusturya mağazası  

“Biz Viyana ‘nın hareketli kentine katılmak için sabırsızlanıyoruz. Tarih ve kültürü çok zengin bir Avrupa Kavşağı,” Angela Ahrendts, Apple ‘ın perakende Kıdemli Başkan Yardımcısı dedi. “Apple Kärntner Straße, Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve eğitim programları ile Apple ‘ın en iyilerini birlikte getiriyor. Herkes bağlanmak için, öğrenmeye ilham ve yaratıcılıklarını burada gösterecek.”

Apple avusturya mağazası hakkında açıklama yaptı1

Tüm Apple Mağazaları gibi Apple Kärntner Straße müşterilerine “bugün Apple” oturumları sunacak – fotoğraf, kodlama ve uygulama geliştirme, müzik, sanat ve tasarım odaklı günlük atölyeler ve daha fazlası. Apple mağaza ürünlerini tüm hattı içerecektir. Yeni sahipleri onların iPhone özelleştirme yardım alabilirsiniz. iPad, Apple Watch veya Mac 150 çalışanların mağaza ekibinde olduğunu ve birlikte 44 dil desteği var.

Apple Şu anda dünya çapında 500 perakende mağazası vardır. Apple Watch butikler buna dahil değil ve Simi Valley, Kaliforniya ve Sapporo, Japonya ‘da iki mağaza bunlardan sadece bir kaçı.

Apple, 2017 Şubat ayında Avusturya ‘nın ilk Apple Store için iş listeleri ilanıyla başladı.  Açılış planlarını geçen ay duyurdu. Apple Kärntner Straße ve Apple zaten Genius Bar randevularını ve bugün Apple kayıtlarını kabul ediyor.

müşteri hizmetleri