Apple çok yakında dergi ve haber abonelik servisini tanıtabilir!

apple-cok-yakinda-dergi-ve-haber-abonelik-servisini-tanitabilir

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz aylarda “Dergilerin Netflix’i” olarak bilinen Texture adındaki platformu satın almıştı. Apple’ın Texture isimli uygulamayı nasıl değerlendireceği merak edilirken Apple’ın servisi nasıl değerlendireceği belli oldu. Gelen bilgilere göre Apple Texture uygulamasını temel arayarak dergi ve haber içeriklerinin bulunacağı ücretli bir servis üzerinde çalışıyor. 

teknik destek <

Netflix’in Türk Dizisinden İlk Fotoğraf Geldi!

Çevrimiçi müzik sektörüne Apple Music’le giren Apple daha sonrasında Netflix gibi kendi içerikleri çekmeyi planladığı ortaya çıkıştı. Apple şimdi de ücretli haber ve dergi platformu oluşturmaya başladı. 

Apple Haberler Tüm Dünyada Kullanıma Sunulacak!

Ülkemizde henüz kullanımda olmayan Apple’ın Haberler uygulaması dünya genelinde pek çok kişi tarafından kullanılıyor. Haberler uygulamasını her geçen gün geliştirmeye devam eden Apple şimdi de Haberler uygulamasını ücretli hale getirip bu serviste dergi ve haber içeriklerini kullanıcılara sunmak için çalışmalara başladı. 

Premium haber servisi sunmak isteyen Apple, Haberler uygulamasını tüm dünyada kullanıma sunacak. Belli bir aylık ödemeyle kullanıcılara çok sayıda içeriği sunacak olan Apple yeni projesinde kısa süre önce bünyesine kattığı Texture servisinden yararlanacak. Apple’ın bu yeni servisinin ne zaman kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmiyor. 

müşteri hizmetleri