Şimdi yükleniyor

Apple, Twitter ve Amazon’dan YouTube saldırısı mesajları!

youtube

Apple, Twitter ve Amazon’dan YouTube saldırısı mesajları!

Son Güncelleme tarihi 31 Mart 2022 by Teknoloji Haber

YouTube’un ABD’nin Kaliforniya San Bruno’da bulunan genel merkezine dün silahlı bir saldırıya uğradı. 4 kişinin yaralandığı ve saldırganın öldüğü olay sonrası merkez boşaltıldı. Teknoloji devleri bu saldırıyı kınamak adına sosyal medya hesapları üzerinden mesajlarını paylaştılar. Google CEO’su Sundar Pinchai ise tüm dünyadaki çalışanlarına bir mesaj gönderdi.

teknik destek

YouTube genel merkezinde yapılan saldırı, sosyal medya gündeminin zirvesine oturdu. Saldırgan haricinde ölüm olmaması bir mucize olurken, teknoloji devinin çalışanları büyük korku yaşadı. Saldırganın herhangi bir terör bağlantısı olmadığı belirtildi. Yaralılar ise en yakın hastanelere sevk edilmiş durumda.

“Apple olarak, başta kurbanlar ve aileleri olmak üzere, YouTube ve Google ekibinin acısını paylaşıyor ve desteklerimizi sunuyoruz.” 

“YouTube ve Google için korkunç ve geçekten trajik bir gündü. Yaralananlar ve olaydan etkilenen herkes için en iyisini diliyoruz.”

YouTube’daki arkadaşlarımızın şu anda neler hissettiğini ve mücadele ettiğini hayal bile edemiyorum. Siz, aileniz ve arkadaşlarınız için buradayız.”

“Twitter’da yayılmakta olan yanlış ve yalan bilgilerin de farkındayız. İzlemek ve öğrenmek için harekete geçiyoruz. Yardımcı olmak için çözümlerimiz üzerinde özenle çalışıyoruz.”

teknik destek