iPhone Aksesuarları

Apple bugün, bir dizi erişilebilirlik videosu ile YouTube kanalını güncelledi. Bu videolarda, kullanıcıların çeşitli görevleri gerçekleştirmesinde yardımcı olmak için iPhone ve iPad’deki erişilebilirlik özelliklerinin farklı yolları gösteriliyor.

Örneğin bir videoda görme engelli şarkıcı ve davulcu Carlos Vasquez, grubunu sosyal medya sitelerinde tanıtmak için VoiceOver gibi özellikleri nasıl kullandığını paylaşıyor.

Başka bir video ise Shane adında bir ortaokul grubunun öğretmeninin özelliklerini taşıyor ve öğretmen öğrencilerinin performansını dinlemek için Made for iPhone işitme cihazlarını iPhone’uyla birlikte kullanıyor.

KAÇIRMAK İSTEMEZSİNİZ:  Yeni Apple Ürünlerinin Tanıtılması Öncesinde Apple Online Store Kapatıldı!

Apple’ın YouTube kanalında toplam yedi video bulunmaktadır. Bunların her birinde, erişilebilirlik özelliklerinin sayısız yolu vurgulanıyor ve kişiselleştirilmiş bir hikayeyle iOS kullanıcılarına sağlanan faydaları anlatılıyor.

Apple, Ekim ayında, Apple’ın kendi ürünlerine yaptığı kapsamlı erişilebilirlik seçeneklerini ve bu özelliklerin Apple cihazlarında herkes tarafından erişilebilir kılmak için nasıl kullanıldığını gösteren yeni bir Erişilebilirlik web sayfasını da yayınlamıştı.

iPhone Aksesuarları

Yorum Yapın, Değer Katın: