Apple iOS 11.3 Beta 3 sürümü yayınlandı

Apple iOS 11.3 Beta 3 sürümü yayınlandı

Apple ‘ın bir önceki sürümü olan iOS 11.2.5 bazı hatalar içeriyordu. Apple bu hataları gidermek için bir güncelleme yapmaya karar verdi ve yeni sürümü yayınladı. Apple iOS 11.3 Beta 3 sürümü yayınlandı.

teknik destek

Yayınlanan yeni sürüm ile pil sağlığı, kapasitesi ve performans kabiliyetini test edebileceksiniz. Ayrıca 1 önceki sürümdeki hataların tamamı giderildi. İOS 11,3 ‘deki diğer özellikler, Apple News ‘de günün en iyi videolarını gösteren yeni bir “sizin için” bölümünde, desteklenen bir ülkede acil durum araması yapılırken daha doğru bir konum için gelişmiş mobil konum (AML) desteği içerir.

Apple iOS 11.3 tam sürüm ne zaman gelecek?

Şuan da yayınlanan sürüm beta ve gerçek sürümün bahar aylarında çıkması bekleniyor. Ancak gelen bu beta sürüm ile de Apple kullanıcıları rahat bir nefes alacak. Bir önceki versiyondaki hatalardan bıkan kullanıcılar biraz olsun bu beta ile nefes alabilecek.

Apple bu Beta sürümü en az 1 ay test edecek ve duruma göre gerçek sürümde değişiklikler yapacak. Apple müzik ve daha pek çok uygulama da ciddi sorunların yaşandığı bir önceki sürüme oranla çalışmalar çok daha sıkı bir şekilde yapıldı.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Merhaba;
    Ben Hücresel ağda iken Apple Store bağlanamıyorum. Apple store’a bağlanamıyor uyarı alıyorum.Bunun çözümü nedir?Wifi ile sorun yok.

Comments are closed.