İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple iOS 11.4 Beta 3’ü Yayınladı

Apple’ın sevilen mobil işletim sistemi iOS’in yeni sürümü olan iOS 11 gelişmeye devam ediyor. Apple şimdi de iOS 11’in yeni sürümü olan iOS 11.4 Beta 3’ü yayınladı. 

Yeni Duvar Kağıtları Geliyor!

Sorunlarla dolu olan iOS 11 işletim sistemini düzeltmek için yeni sürümler yayınlayan Apple şimdi de iOS 11.4 Beta 3 güncellemesini geliştiriciler için yayınladı. iOS 11.4 güncellemesi AirPlay 2, ve iCloud Mesajlar için bazı yeni özellikler getirirken ayrıca iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için de yeni duvar kağıtları içeriyor. 

iOS 12’nin Geleceği iPhone Modelleri Belli Oldu!

iPhone modellerine göre değişen ancak ortalama 230 MB’lık bir güncelleme boyutuna sahip olan iOS 11.4 Beta 3 güncelleme iOS 11.3 güncellemesiyle geri çekilen, mesajların iCloud üzerinde yedeklenmesini sağlayan özelliği geri getirirken ayrıca iki HomePod’u stereo olarak çalıştırılmasını sağlayan AirPlay 2 özelliğini de getiriyor. 

iOS 11.4 Beta 3 ile birlikte ayrıca bazı önemli hatalar düzeltiliyor. iOS kullanıcılarının 3D Touch ile yaşadıkları bazı sorunları gideren güncelleme ayrıca performans açısından da önemli iyileştirmeler içeriyor. iOS Beta kullanıcıları iOS 11.4 Beta 3 güncellemesini Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme adımlarını izleyerek iPhone’larına ya da iPad’lerine yükleyebilecekler.