Şimdi yükleniyor

Apple, iPhone 8 ile Android Kullanıcılarını Kendine Çekebilecek mi?

iPhone 8 Android

Apple, iPhone 8 ile Android Kullanıcılarını Kendine Çekebilecek mi?

Son Güncelleme tarihi 2 Aralık 2016 by Müşteri hizmetleri

teknik destek

iPhone 7’nin piyasaya sürülmesinin üzerinden 3 aya yakın bir zaman geçti. Bu süre zarfında iPhone 8 ile ilgili çok fazla iddia yazıldı çizildi. Peki bu iddialar eğer doğru ise acaba iPhone 8 Android kullanıcılarını kendisine çekebilir mi?

Gelecek yıl iPhone 8 ve Samsung Galaxy 8 satışa çıkacak. Note 7 probleminden kaynaklı Samsung cephesi epeyce bir itibar kaybetti. Bu itibari yeniden kazanmak için Galaxy 8’e efsane özellikler ekleyebilirler. Bir yanda da iPhone’un 10.yılını kutlayan bir Apple var. Bu iki durum kullanıcılarda çok iyi cihazların geldiği konusunda bir kanı oluşmasına neden oldu.

iPhone 8 ile ilgili çıkan her söylenti belki doğru olmayabilir ama yine de, görünüşe bakılırsa Apple, pazara gerçekten yenilik getirmek için uğraşıyor. Dikkat edilmelidir ki, 3.5 mm kulaklık girişi iPhone 8 ile geri dönüş yapmayacak, bu yüzden şimdi bunu aşmalısınız. En büyük söylentiler şunlar: iPhone üç model olacak, üçü de cam tasarım, kablosuz şarj ve daha ince, daha parlak OLED ekran (sadece bir modelde) olacak. Buna ek olarak, ana ekran düğmesi kalkabilir.

Bu söylentiler doğruysa, iPhone 8 her zamankinden daha fazla Android kullanıcısı çeken bir iPhone olabilir. Android kullanıcıları için daima çok sayıda üreticiden gelen birçok seçenek sunulurken, iPhone kullanıcıları iOS’a olduğu gibi telefonlarına da sadıklar. Bununla birlikte, kavisli tasarım, kablosuz şarj ve OLED ekran satış rekorları kırabilir.

Apple fanboyları zaten iPhone 8’i zihinsel olarak bekliyor iken, bu değişiklik söylentileri sadece Android kullanıcıları değil, aynı zamanda iPhone 7 satın alan Apple kullanıcılarını da almaya teşvik eder mi? Her iki taraf da Apple’ın bir sonraki atılımını gerçekleştirmesini beklemektedir.

İlk bakışta iPhone 8 söylentileri bazı Android kullanıcılarını kendine çekmek için yeterli olmalı. Özellikle de Samsung’a göre eksik olan özelliklerin gelmesi Android’ten sıkılan kullanıcıları hedef alıyor. Bizce Note 7 faciası sonrası Android kullanıcıları arasında başlayan iPhone’a geçiş furyası iPhone 8 ile birlikte hızlanacaktır.

teknik destek