İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, iPhone 8 ve iPhone X için Yeni Aksesuarlarını ve Kılıflarını Tanıttı!

Apple, yeni iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X duyurmasının hemen ardından yeni aksesuarlarını ve kılıflarını kullanıma sundu.

teknik destek

iPhone X için özel olarak tasarlanmış yeni bir Leather Folio (Deri Yaprak) kılıfı var. Bu kılıf, iPhone X’i kullanılmadığınız zamanlarda ekranı koruyan bir ön kapağa sahip. Leather Folio kılıfı henüz Türkiye için satışa sunulmadı ancak ABD fiyatının 99 dolar olduğunu söyleyelim. iPhone X için özel olarak tasarlanan kılıf, Cosmos Blue, Taupe, Black ve Berry renk seçenekleri ile geliyor.

iPhone X, Kasım ayına kadar teslimatlarına başlanamayacağından dolayı henüz satın alınamıyor.

iPhone X Kapaklı Kılıf

Leather Folio ile birlikte Apple, iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için yeni standart Silikon ve Deri kılıflarını tanıttı. iPhone 8 ve 8 Plus’ın boyutu ve şekli iPhone 7 ve 7 Plus ile hemen hemen aynı olduğundan, bu yeni kılıflar 7 ve 7 Plus’a da uygun.

iPhone X için Silikon Kılıf, 39 dolar fiyatla ve Kobalt Mavisi, Gül Kırmızısı, Mor Ötesi, Koyu Zeytin Yeşili, Beyaz, Kum Pembesi, Gece Mavisi, Siyah ve (PRODUCT)RED renk seçenekleri ile sunuluyor.

iPhone X Deri Kılıf

iPhone X için Deri Kılıf, 49 dolar fiyatla ve Kozmos Mavisi, Fuşya, Patlıcan Moru, Kömür Grisi, Vizon Grisi, Klasik Kahve, Gece Mavisi, Siyah ve (PRODUCT)RED renk seçenekleri ile sunuluyor.

 

iPhone X Silikon Kılıf

iPhone 8 ve 8 Plus için Silikon Kılıflar, sırasıyla 169 TL ve 179 TL fiyatla ve Kobalt Mavisi, Gül Kırmızısı, Mor Ötesi, Koyu Zeytin Yeşili, Beyaz, Kum Pembesi, Gece Mavisi, Siyah ve (PRODUCT)RED renk seçenekleri ile sunuluyor.

iPhone 8 ve 8 Plus için Deri Kılıflar, sırasıyla 219 TL ve 229 TL fiyatla ve Kozmos Mavisi, Fuşya, Patlıcan Moru, Kömür Grisi, Vizon Grisi, Klasik Kahve, Gece Mavisi, Siyah ve (PRODUCT)RED renk seçenekleri ile sunuluyor.

Mophie ve Belkin tarafından tasarlanan iPhone X ve iPhone 8 için iki adet Qi kablosuz şarj aksesuarı bulunuyor. Her ikisi de prize takılan ve ardından iPhone X / iPhone 8’i endüktif olarak şarj eden basit şarj pedleridir. Belkin’in şarj pedi (aşağıdaki resimde solda) 59,95 dolarla fiyat etiketine sahip ve beyaz renkte sunuluyor

Mophie’nin şarj pedi siyah renk seçeneği ile 59,95 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

iPhone X ve iPhone 8 Kablosuz Şarj pedi

Kablosuz şarj yerine hem iPhone 8 hem de iPhone X ile çalışacak olan 49 dolarlık iPhone Lightning Dock’ı, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için mevcut olan yeni altın rengiyle uyumlu yeni bir altın gölgesi renginde sunuluyor. Siyah, Gümüş, Uzay Gri ve Gül Altın renkleri de mevcut.

iPhone Lightning Dock

Dünkü etkinlikte iPad için herhangi bir şey duyurulmuş olmasa da, Apple yeni renk yelpazesinde aksesuarlarını sundu. 129 dolar fiyatla yeni bir (PRODUCT)RED Deri Kılıf ve 29 dolar fiyatlı yeni bir (PRODUCT)RED Apple Pencil Kılıfı var.

iPad Pro Zarf Kılıf

10.5 inç iPad Pro modelleri için Smart Cover’lar da yeni renk seçenekleri ile alınabiliyor. Deri Smart Cover, Fuşya ve (PRODUCT)RED renkte, Silikon Smart Cover, Kobalt Mavisi, Gül Kırmızı, Mor ve Ötesi ve (PRODUCT)RED renkte şimdi satın alınabilir.

iPad Smart Cover Yeni

Yeni iPhone ve iPad kılıflarının çoğunluğu -iPhone X için tasarlanan kılıflar hariç- şimdi sipariş verilebiliyor. Dolar bazında belirtilen fiyatlı aksesuarları ise Türkiye’de henüz mevcut değil.

teknik destek