İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, iPhone X Kullanıcıları için Rehber Video Yayınladı!

iPhone X, artık ilk dalga ülkeler olarak gösterilen 57 ülkede satışa sunulmuş durumda. Eylül ayındaki tanıtımından sonra yaklaşık iki ay bekleyen tüketiciler, Apple’ın bugüne kadar ki en pahalı akıllı telefonu olan iPhone X’e sahip olmaya başladılar.

teknik destek

Apple, iPhone X kullanıcılarının iPhone’daki yeni özellikler, jestler ve değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olmak için yeni bir video yayınladı. Dört dakika süren video da Face ID, Animoji, Apple Pay ve iOS 11 arayüzünde gezinmek için gereken yeni hareketlerin geniş çaplı önizlemesi yer alıyor.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=cJZoTqtwGzY&w=560&h=315]

Apple, kullanıcıların yeni cihazlara uyum sağlamasına yardımcı olmak için daha önceki yıllarda da rehber videolar yayınlamıştı. Şirketin yakın zamanda sunduğu video Apple Watch içindi ve 2016 yılında yayınlanmıştı. Bu tür videolar kullanıcılar için oldukça kullanışlı görünüyor. iPhone X, önceki iPhone’larla karşılaştırdığımızda özellikleri bakımından farklılıklara sahip olmasından dolayı cihazda kullanıcıların alışması gereken birçok yeni özellik bulunuyor. Arayüzün baştan sona yeniden tasarlanmış olması ve ana ekran düğmesinin bulunmaması bu farklılıkların başında geliyor.

 

 

 

teknik destek