Apple, iPhone X’in Ön Siparişe Sunulması Öncesinde Web Sitesini Yeniledi!

iPhone X Apple

Eylül ayındaki özel etkinlikte iPhone X’in tanıtılmasını takiben Apple çalışanları, amiral gemisi modeline ait yeni özellikleri ve özellikle de etkileyici tasarımını gösteren pek çok fotoğrafı ve videoyu meraklı müşteriler için web sitesinde paylaşmışlardır. Pek çok görsel ve kısa video Apple’ın web sitesine dahil edilmiş olsa da oldukça sınırlıydılar.

teknik destek

Nitekim Apple, iPhone X’i ön siparişe sunması öncesinde pek çok yeni görseli ve kısa videoyu web sitesini güncelleyerek kullanıma sundu. Böylece pek çok iPhone X özelliği daha net bir şekilde Apple’ın web sitesinde yer edinmiş oldu.

Apple iPhone X

Şu anda tasarım ve ekran, Face ID, TrueDepth Kamera, yenilenen arka kamera ve özellikleri, A11 Bionic çip, kablosuz şarj yeteneği gibi iPhone X özellikleri Apple’ın web sitesinin anasayfasında vurgulanıyor ve zaten bildiğimiz bu özelliklerle ilgili daha fazla detay ilgili iPhone X sayfalarına eklendi.

iPhone X için başlatılan bu yenileme çalışmaları Apple’ın Türkiye için web sitesini kapsamıyor. Yalnızca iPhone X’in 27 Ekim’de ön siparişe çıkacağı ve 3 Kasım’da satışa sunulacağı ülkeleri kapsıyor.

müşteri hizmetleri