Apple İstanbul Kedileri ile ilgili paylaşım yaptı

Apple İstanbul Kedileri ile ilgili paylaşım yaptı

Apple dün Instagram üzerinden güzel bir kare paylaştı. Bu paylaşım ülkemiz ile alakalı Apple  İstanbul Kedileri ile ilgili paylaşım yaptı. Hayatımızın parçası olan bu güzel kedilerden oluşan görseller gerçekten harikaydı. Sokak kedilerinin hallerini ve İstanbul’un güzelliklerini ön plana çıkaran görseller paylaşıldı.

teknik destek

Apple İstanbul kedilerini konu alan harika bir video paylaştı. İstanbul’un sokak kedilerini ve İstanbul’un doğallığının ön plana çıktığı kareler gerçekten görülmeye değer. Bu görseller elbette iPhone ile çekildi. Çekilen fotoğrafların bir kısmı iPhone’un kamera arayüzüyle , bazılarını ise AppStore’da yer alan uygulamalardan düzenleyerek çekildi ve öyle paylaşıldı. Apple sosyal medyada paylaşımları ile şaşırtmaya devam ediyor. Paylaşım konusunda her zaman farklı olmayı ve insanları şaşırtmayı seven Apple Türkleri hem sevindiren hem de şaşırtan bir paylaşıma imza attı.

Apple İstanbul Kedileri ile ilgili paylaşım yaptı2

ÇAĞAN IRMAK’DA YER ALIYOR

Apple’ın yaptığı bu paylaşıma ait fotoğraflar elbette profesyonek kişiler tarafından çekilmiş fotoğraflar olarak dikkat çekiyor. Zaten görsellerden de anlayacaksınız. Video da paylaşılan tüm görseller farklı sanatçılar, bloggerlar ve fotoğraf meraklıları tarafından çekildi.

Çağan Irmak gibi ünlü bir isimde bu karelerde yer alıyor. Yapılan bu paylaşım son derece güzel bir yere odaklanmış ve ilgi çekmeyi başarmış. Sizlerde Apple’ın bu paylaşımını nasıl bulduğunuzu yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

müşteri hizmetleri