Apple müşteri hizmetleri şikayet numarası

1
Apple musteri hizmetleri iPhone iletisim-20
Apple musteri hizmetleri

Apple müşteri hizmetleri ile hiç iletişime geçtiniz mi? iPad veya iPhone yetkili servise cihazınızı göndermeden önce müşteri hizmetlerini aramanız şiddetle önerilir. Çağrı merkezine sorununuzu anlatarak kayıt oluşturabilirsiniz. Destek hattı sizi gerekli servise yönlendirecektir. Arızalı cihazınızı ücretsiz kargoyla göndererek daha sonra cihazın kaydı alındığında kolayca takip yapabilirsiniz.

teknoloji hattı
teknoloji hattı

Apple müşteri hizmetleri telefon numarasıyla gerekli bilgileri bulabileceğiniz bu haberimiz iPhone iletişimi sağlayacaksınız.

Apple müşteri hizmetleri için destek

Apple iletişim destek sayfası support.apple. com/tr-tr‘ den ilgili cihaz kategorisini seçip yönergeleri takip ediniz. örnek seçeneğimiz iPhone olsun. Tıkladık ve açılan yerden onarım seçeneklerine girdik burada iPhone servis seçeneklerinden size en yakın yetkili servisinin bilgilerine ulaşmanızı sağlayacak. Diğer bir seçenekte onarım maliyetinin ne kadar tutacağı hakkında bilgi ekranı. Buradan olası fiyatlamalara ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:  Apple' a Mısır' dan uyarı

Apple destek talebi açma

Girilmesi gereken adresimiz getsupport.apple.com. Buradan yine cihazımızı seçelim. Fiziksel onarım yazısıyla devam edip sonra ki seçenek olarak çatlak veya kırılan ekran, su teması yani sıvı teması, düğmelerin çalışmaması, güncelleme sorunları, dokunmatik çalışmama sorunları, hoparlör ses gelmiyor sorunu, arama gelmiyor veya arama yapılamama gibi birini seçip talebinizi oluşturun.

apple destek hizmeti

iphone şikayet

Apple müşteri hizmetleri numarası

Apple web sayfasından destek oluşturup daha sonra ilgili saatlerde arayıp daha kısa sürede sorun için çözüm aranabilir.

Alışveriş desteği için 00 800 448829873, teknik destek 448829878 ve 216 2821511′ den şikayet etmek içinde aranabilir.

teknoloji hattı

1 YORUM

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.