İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple, önümüzdeki hafta uygun fiyatlı iPad modelini tanıtacak

Apple, önümüzdeki hafta düzenlenmesi beklenen eğitim odaklı bir etkinlikle öğrenciler için ekonomik fiyatlı bir iPad modelini duyuracak.

teknik destek

Apple, önümüzdeki hafta salı günü ‘Öğretmenler ve öğrenciler için yaratıcı yeni fikirler’  konulu bir etkinlik düzenleyecek. Geçtiğimiz günlerde çıkan söylentiler Apple’ın bu etkinlik kapsamında ekonomik fiyatlı bir MacBook tanıtacağını söylese bile Bloomberg’in haberinde Apple, etkinlik kapsamında eğitim yazılımıyla gelen uygun fiyatlı bir iPad modelini tanıtacak.

İddialar, Apple‘ın 250 dolarlık bir iPad modelini duyuracağı ve Google ile Microsoft’un eline almış olduğu eğitim pazarından pay edinmek istiyor. Ekonomik fiyatlı gelecek iPad, okullarda eğitim tableti olarak kullanılabilir ve eğitim alanında büyük bir yere sahip olabilir.

Bloomberg‘in haberinde uygun fiyatlı MacBook modeli henüz daha gelişim aşamasında olduğundan MacBook Air’ı 1000 dolar altı bir fiyat ile satışa sunacak. Şimdilik satışta olan MacBook Air 2010 yılından günümüze büyük bir gelişim göstermemesine rağmen 999 dolarlık etiket fiyatına sahip.

müşteri hizmetleri