Apple Park için Yeni Drone Videosu Yayınlandı!

Apple Park

Matthew Roberts bugün, YouTube kanalında Apple Park’ın yeni drone videosunu paylaştı. Bu video, drone kameramanın Apple’ın yeni kampüsünün en sonki kuşbakışı görünümünü temsil ediyor. Roberts’ın Apple Park için drone videolu güncellemeri Mart 2016’dan beri devam ediyor ve diğer drone kameramanı Duncan Sinfield, 2015 yılından bu yana Apple Park’ın inşaatının ilerleyişini takipçileri ile drone kamerası aracılığıyla paylaşıyor.

teknik destek

Yeni videoda, Steve Jobs Theatre’a daha yakından bir çekim yapılmış. Videodaki en dikkat çekici detaylardan birisi Apple Park’ın oditoryumunun inşaatının hala oldukça ağır ilerliyor olması. Ancak oditoryumun bu yılın sonuna kadar resmi olarak açılması beklenmediği için bu olağan olarak karşılanıyor.

Roberts ayrıca, tarihi Glendenning Barn’u Apple’ın yeniden inşa etmeyi bitirdiğini ve Apple Park’a yerleştirildiğini de videosunda gösteriyor. 1916’da inşa edilen tarihi Cupertino ahırı, kentin tarımsal geçmişiyle derin bağlara sahip ve Apple Campus 2’nin inşaat sahası içerisinde yer alan bir yapıydı.

Glendenning Barn

Apple, Apple Park’ın inşası için hazırlık yaptığı sırada, dikkatle bu binayı kaldırdı ve tam olarak olduğu şekli ile, orijinalliğini bozmadan, çalışanları için yaptığı fitness merkezinin hemen yanında Glendenning Barn’u yeniden inşaa etti. Apple, kampüs alanındaki peyzaj çalışmaları bittikten sonra, daha geniş bir meyve ağaçları ile Glendenning Barn’u taçlandırmayı planlıyor.

Apple Park’taki diğer önemli inşaat çalışmaları noktaları da videoda özellikle vurgulanıyor. Bu noktalar; otopark, Ar-Ge binası ve uzay mekiği görünümlü merkez bina. Dün Apple, Apple Harita uygulamasını sessizce güncelleyerek bu binaların 3D modellerini uygulamasına dahil etti ve Apple Park çevresindeki yollarda da güncelleştirme yaptı.

müşteri hizmetleri