Apple Powerbeats3 Kablosuz Kulaklık Satışa Çıktı!

powerbeats3

iPhone 7 etkinliğinde tanıtımı gerçekleşen Powerbeats3 kablosuz kulaklık kullanıcıların beğenisine sunuldu. Geçtiğimiz günlerde Airpods kablosuz kulaklık ile ilgili olarak alınan erteleme kararının ardından bu haber Apple kullanıcılarını iyi hissettirebilir.

teknik destek

 Powerbeats3 kablosuz kulaklık son derece iddialı özellikleriyle birlikte geliyor. Apple’ın ses ürünleri yapıp satan Beats üreticisi ile üretimini birlikte gerçekleştirdiği kulaklık için siparişler alınmaya başlandı.

ml8v2

Apple Powerbeats3, ilk olarak pil ömrü ile dikkat çekiyor. Powerbeats2 Apple kullanıcıları için 6 saatlik bir pil ömrü sunarken Powerbeats3 için bu seviye 12 saate çıkarılmış. Üstelik sadece 5 dakika içerisinde 1 saat yetecek kadar şarj olabiliyor. Fast Fuel adı verilen bu özellik Powerbeats3’ün hayli kullanışlı bir kulaklık olacağı anlamına geliyor. Bu aynı zamanda kulaklığın 1 saat içerisinde tamamen şarj olabileceği anlamına geliyor. Kablosuz bir kulaklık için bu gerçekten iyi bir rakam!

Apple kullanıcıları haricinde diğer akıllı telefonlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilecek olan Powerbeats3, yurt dışında satışa çıkarılmış durumda. Ancak Türkiye’de ne zaman satışa çıkarılacağı ile ilgili henüz net bir açıklama söz konusu değil. 199.95 $ üzerinden satışa çıkarılan Powerbeats3 kablosuz kulaklık özellikleriyle bu fiyatı karşılayabilecek düzeyde mi, bilinmez. Ancak Türkiye’de minimum 750-800 TL’den satışa çıkarılacağı da pek muhtemel görünüyor. Apple’ın Airpods kulaklıklarla ilgili aldığı erteleme kararının Powerbeats3 ile ilişkili olabileceği de başka bir ihtimal.

müşteri hizmetleri