Şimdi yükleniyor

En İyi PDF Düzenleyici: UPDF (macOS ve iOS %80 İndirimli)

En İyi PDF Düzenleyici: UPDF (macOS ve iOS %80 İndirimli)

Son Güncelleme tarihi 25 Ağustos 2023 by Teknoloji Haber

En iyi PDF düzenleyici uygulama: UPDF şimdi %80 indirimli olarak hizmete sunuldu. (iOS 17 ve iPadOS 17 dahil)

teknik destek

PDF, günümüzde en sık kullanılan belge formatlarından biridir. Bu dosya formatı, metinler, grafikler, diyagramlar, illüstrasyonlar ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli bilgileri tek bir dosyada paylaşmanıza olanak tanır. Ancak ne yazık ki, iOS veya macOS cihazlarınızda bir PDF düzenleyiciye ihtiyacınız olabilir. Çünkü Apple cihazlarına yerleşik bir PDF düzenleyici gelmez. Neyse ki, güvenilir PDF düzenleyicileri konusunda eksiklik yaşanmıyor ve UPDF bunlardan biridir.

UPDF sayesinde macOS, iPhone ve iPad’inizde (iOS 17 ve iPadOS 17 dahil), Windows ve Android cihazlarda çapraz platform PDF düzenleme yeteneklerinin tadını çıkaracaksınız. Bu, düzenleme, yönetme, işaretleme, şifreleme ve diğer temel PDF işlevlerini gerçekleştirmenize izin veren çok yönlü bir PDF düzenleyicisidir. Ve yeni yapay zeka destekli özellikler, kullanıcıların PDF’leri otomatik olarak çevirmelerine, açıklamalar eklemelerine, yazmalarına, yeniden yazmalarına ve düzeltmelerine imkan tanır.

Heyecanla söylemek gerekirse, UPDF Pro’yu sınırlı bir süre için özel olarak %80 indirimli bir fiyatla alabilirsiniz. Bu sınırlı süreli teklifi makalenin sonunda tartışacağız. Okumaya devam edin!

Apple Kullanıcıları Neden UPDF PDF Düzenleyiciyi Tercih Ediyor?

Peki, neden Mac’inize, iPhone’unuza veya iPad’inize UPDF PDF Düzenleyici yüklemeyi seçmelisiniz? Bu programın bazı temel vurgularını listeleyelim.

1- Hareket Halindeyken PDF Düzenleyin

UPDF, PDF dosyalarını hareket halindeyken düzenlemenize olanak tanır. Bu kullanımı kolay PDF düzenleyici, iPad’inizde, iPhone’unuzda veya Android cihazınızda metin ve resimleri düzenlemenizi sağlar. PDF’leri Mac veya Windows’ta düzenlemeniz gerekiyorsa, UPDF yanınızdadır. UPDF Cloud özelliği sayesinde PDF dosyalarınızı tüm platformlarda senkronize edebilir ve herhangi bir yerde düzenleyebilirsiniz.

En-iyi-PDF-duzenleyici-2 En İyi PDF Düzenleyici: UPDF (macOS ve iOS %80 İndirimli)
En iyi PDF düzenleyici uygulama

2- Çeşitli Araçlarla PDF’ye Not Ekleyin

PDF açıklaması, UPDF’de keyif alacağınız temel özelliklerden biridir. Bu PDF açıklayıcı, önemli bilgileri ekibinizle veya istediğiniz PDF okuyucuyla paylaşmak için yorumlar veya yapışkan notlar eklemenizi sağlar. Ayrıca önemli bölümleri renkler, çizimler veya alt çizgiler kullanarak vurgulayabilir ve istenmeyen metinleri üstü çizili olarak işaretleyebilirsiniz. Beklendiği gibi, UPDF’nin açıklama özelliği aynı zamanda şekiller, çizgiler, oklar ve serbest el çizimleri oluşturmanıza da izin verir.

pdf-okuyucu-3 En İyi PDF Düzenleyici: UPDF (macOS ve iOS %80 İndirimli)
PDF dönüştürücü

3- Tarandıktan Sonra Metni Kolayca Düzenleyin

Bir UPDF düzenleyicisi seçerken OCR (Optik Karakter Tanıma) önemlidir. UPDF, taranmış veya görüntü tabanlı PDF’leri tek bir tıklama ile aranabilir ve düzenlenebilir dosyalara dönüştürmenizi sağlar. Bu işlem sonrasında PDF dosyası içindeki metinleri seçebilir, kopyalayabilir, düzenleyebilir veya arayabilirsiniz. OCR işlevinin 38’den fazla dilde desteklediğini belirtmek de önemlidir.

4- Saniyeler İçinde PDF Oluşturun, İmzalayın ve PDF Formlarını Doldurun

UPDF, PDF formlarını doldurmayı kolaylaştırır; form alanlarını vurgulayarak düzenlenebilir hale getirir. Bu akıllı program, PDF formlardaki doldurulabilir alanları otomatik olarak tanır ve vurgular. Gerekli bilgilerle PDF formlarını doldurduktan sonra, programın PDF imzalama yeteneklerini kullanarak PDF’nize güvenilirlik ekleyebilirsiniz. Tercihlerinize bağlı olarak elektronik veya el yazısıyla imza ekleyebilirsiniz.

pdf-duzenleyici-2 En İyi PDF Düzenleyici: UPDF (macOS ve iOS %80 İndirimli)
En iyi PDF düzenleyici uygulamalarından biri

5- PDF’leri Kolayca Düzenleyin

UPDF, işinizi daha kolay ve daha profesyonel hale getirmek için birden fazla PDF düzenleme yeteneği sunar. Özellikler şunları içerir:

 • Sayfaları ekleyerek veya çıkararak PDF sayfalarını yeniden düzenleyin. Tek veya çift sayfalı, dikey veya yatay gibi kategorilere göre sayfaları filtreleyebilirsiniz.
 • PDF’leri silin.
 • PDF ekleyin: Boş bir PDF sayfası ekleyin veya harici bir PDF dosyasından bir sayfa ithal edin.
 • Tek bir PDF’yi daha küçük, bağımsız ve numaralı sayfalara bölebilirsiniz.
 • PDF’yi çıkarın.
 • Diğer PDF’lerden tek veya çoklu sayfaları hızlı ve kolay bir şekilde değiştirin.
 • PDF sayfalarını döndürün.
En-iyi-PDF-duzenleyici-4 En İyi PDF Düzenleyici: UPDF (macOS ve iOS %80 İndirimli)
En iyi PDF düzenleyici uygulaması

6- Akıllıca PDF Belgelerini İşleyin, ChatGPT Destekli Özellikler

UPDF, ChatGPT AI teknolojisiyle desteklenen gelişmiş bir düzenleme aracıdır. Karmaşık PDF belgelerini farklı dillere kolayca çevirerek sınırları aşan iletişimi kolaylaştırır. Ayrıca, AI destekli açıklamalarla PDF’leri özetleyebilir ve PDF’lerden önemli bilgileri çıkarabilirsiniz. Kullanıcılar, PDF içindeki karmaşık kavramları basitleştiren AI destekli açıklamalarla daha derinlemesine bilgi edinebilirler.

7- Ekonomik Fiyatlandırma

UPDF, Mac, iOS, iPadOS, Windows ve Android gibi çeşitli cihazlarda özelliklerini kullanmanıza imkan tanıyan ekonomik fiyatlandırma planları sunar. Şu anda UPDF, Yıllık ve Sürekli olmak üzere iki fiyatlandırma seçeneği sunmaktadır. Harika haber, UPDF Pro’nun mevcut Yaz İndirim Kampanyası kapsamında %54 indirimli bir fiyatla sunulmasıdır. Bu özel teklifi 29,99€/yıl veya 45,99€/sürekli gibi düşük fiyatlarla değerlendirebilirsiniz. Her iki abonelik planı da 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, böylece tamamen memnun kalmanız sağlanır.

UPDF PDF Düzenleyicisi ile Başka Neler Yapabilirsiniz?

Eğer yukarıdaki özelliklerin UPDF’deki tek yetenekler olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Programın kullanabileceğiniz diğer heyecan verici ve güçlü özellikleri de mevcuttur. İşte bazıları:

 • Herhangi bir PDF dosyasını, açık parola korumalı PDF’ler dahil, açın ve okuyun.
 • PDF dosyalarını çeşitli resim, Microsoft Office ve web formatlarına (JPG, JPEG, PNG, Metin, Word, HTML, PPT, Excel vb.) dönüştürün.
 • PDF dosyalarını şifre kullanarak yetkisiz açılma, okuma, yazdırma veya düzenlemeden koruyun.
 • PDF dosyalarını tek sayfa, çift sayfa veya tek/çift sayfa kaydırma gibi birden fazla modda görüntüleyin ve PDF dosyasını bir slayt gösterisi olarak sunun.
 • PDF dosyalarını kalitesini kaybetmeden daha küçük, paylaşılabilir dosyalara sıkıştırın.
 • Birden fazla PDF dosyasını birleştirerek toplu şekilde birleştirin. Birden fazla PDF dosyası ekleyebilir ve birleştirmeden önce bunları uygun şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.
 • PDF’leri düzleştirin.
 • PDF’leri kırparak boyutlandırın.
 • PDF’ye filigran ve arka plan ekleyin.
 • Ve daha fazlası.

Adobe Acrobat ile UPDF Karşılaştırması:

Karşılaştırma ÖğesiAdobe Acrobat Standard DCAdobe Acrobat Pro DCUPDF
Fiyatlandırma$155,88/yıl$239.88/yıl$39.99/yıl veya $59.99/sürekli
Çalıştığı SistemlerYalnızca WindowsWindows, Mac, iOS ve AndroidWindows, Mac, iOS ve Android
Kullanıcı Arayüzü Tasarımı⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Performans Hızı⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
ÖzelliklerUPDF’de mevcut özelliklerAdobe Acrobat Standard’ın özellikleriAdobe Acrobat Pro’nun özellikleri
ÖzelliklerUPDFAdobe Acrobat StandardıAdobe Acrobat Pro
  PDF okuPDF’leri açın ve okuyun
PDF’yi slayt gösterisi olarak görüntüleme
  PDF’e Açıklama EkleVurgula/Üstü çizili/Altını Çiz/Metin Yorumu/Metin Kutusu/Metin Açıklaması/Yapışkan Not
100+ Çıkartma
      PDF’yi düzenlePDF’de metni/resimleri/bağlantıları düzenleyin
Sürükleyip bırakarak zengin metin ekleyin
  PDF’yi DönüştürPDF’yi Word, Excel, PPT, Metin, RTF, HTML, XML ve Görüntülere (PNG, JPEG, TIFF) Dönüştürün
PDF’yi CSV, BMP, GIF’e dönüştürün
  OCRPDF’yi Word, Excel, PPT, Metin, RTF, HTML, XML ve Görüntülere (PNG, JPEG, TIFF) Dönüştürün
  Diğer özelliklerPDF’ler oluşturun
PDF’leri sıkıştır
PDF’leri koruyun

Kullanıcılara Özel Bir Teklif: %80 İndirimli!

UPDF’nin harika bir yanı, programı ücretsiz olarak yükleyip kullanabilmenizdir. Ancak bir şart var; UPDF çıktılarına filigran eklenerek birden çok dosya sınırıyla karşılaşacaksınız. Neyse ki, hesabınızı UPDF Pro planına yükselterek tüm özellikleri sınırsızca kullanabilirsiniz.

Bu özel teklif sayesinde abonelik yıllık $9.9’dan veya sürekli $29.99’dan başlar. Abonelik, dört cihaza kadar destekler ve her iki abonelik planı da 30 günlük para iade garantisi sunar. %80 indirimden şimdi yararlanın!

teknik destek