İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Watch için Uzun Zamandır Beklenen watchOS 3.1.3 Yayınlandı!

Apple bugün, 12 Aralık’ta, watchOS 3.1.1 güncellemesinin yayınlanmasının ardından, yükleme sonrası meydana gelen sorunlar nedeniyle aynı gün geri çektiği güncelleme olan watchOS 3.1.3‘ü yayınladı.

teknik destek

watchOS 3.1.3 güncellemesini, iPhone’daki Apple Watch uygulamasını kullanarak, Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden indirebilirsiniz. Güncelleştirmeyi yüklemek için, Apple Watch‘un %50 oranında bir şarja sahip olması, şarj cihazına bağlı ve iPhone’un kapsama alanında olması gerekir. Yeni yazılımı indirmek için iOS 10 veya daha yeni bir sürümü çalıştıran bir iPhone gereklidir. Güncelleme, tüm Apple Watch modelleri için kullanılabilir.

watchOS 3.1.3’te önemli bir değişiklik veya ek özellik bulunamadı ancak bazı Apple Watch Series 2 modellerinde, watchOS 3.1.1 güncellemesi sonrası meydana gelen sorunları düzeltiyor ve watchOS 3.1.1’i hiç indirme şansını bulamayan kullanıcılara nihayet hata düzeltmeleri ile birlikte gelmiş durumda.

watchOS 3.1.1, mesajlar, bildirimler, etkinlik, haritalar, takvim ve daha pek çok hata düzeltme ekini içeriyordu. Apple’ın watchOS 3.1.3 güncellemesinin de önceki sürümdeki benzer sorunları ele aldığını belirtelim.

teknik destek