Apple Watch Kendi Rekorunu Tazeledi!

Apple Watch Kendi Rekorunu Tazeledi!

Akıllı saat sektöründe Apple’ın en başarılı firmalardan biri olduğunu biliyoruz. Firmanın düzenli aralıklarla güncellediği Apple Watch serisi, özellikle iPhone modelleriyle kusursuz çalışmasıyla dikkat çekiyor.

teknik destek

Apple Watch 3 modeliyle karşımıza çıkan ve küçük tasarımsal güncellemelerle ortaya çıkan Apple Watch 4 modellerinin gündemde yer aldığı akıllı saat serisi, verilen rakamlara göre satışlar konusunda da istediği başarıyı aldı. 2018 senesinin ilk çeyrek satışlarına baktığımızda Apple gerçekleştirmesi zor olan bir gelişim gösterdi. Apple Watch satışları beklenin çok üzerinde oldu ve artmaya devam ediyor.

Apple Watch Kendi Rekorunu Tazeledi!

Apple Watch Satışlarında Tam %30 Yükseliş

Her sene yapılan araştırmalarla satış rakamlarını paylaşan Canalys’in açıkladığı bilgilere göre 2018 senesinin ilk çeyreği Apple Watch için oldukça başarılı oldu. Akıllı saatler 3.5 milyonun üzerinde satış rakamına erişti. İlk çeyrekle ilgili paylaşılan bu verilen akıllı saatin ne kadar başarılı olduğunu rahatça gösteriyor. Geçtiğimiz yılın aynı döneminde yapılan satışlara göre Apple Watch satışlarının %30 büyüme gösterdiğini rahatça söyleyebiliriz.

müşteri hizmetleri