İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple Watch’a Daha Fazla Saat Yüzü Geliyor

Apple‘ın keşfedilen yeni iş ilanlarına bakıldığı zaman, Apple Watch‘un işletim sistemi watchOS’a daha fazla saat yüzlerinin eklenmesi gündeminde gibi duruyor.

teknik destek

Apple iş ilanlarında, özellikle Apple Watch için saat yüzü geliştiren ekipte çalıştırılmak üzere bir yazılım mühendisi alımı peşinde. Adaylar için koşulan şartlardan, diğer takımlarla çalışabilecek, yeni saat yüzleri ve komplikasyonların tasarımlarını yapabilecekler üzerinde duruluyor.

Apple üç yeni saat arayüzünü geçtiğimiz sonbaharda tanıttığı watchOS 2 ile kullanıma sunmuştu. Bu saat yüzleri, time-lapse, fotoğraf ve fotoğraf albümü saat yüzlerini Apple Watch’a dahil ediyordu. Hermes modellerinde de özel arayüzün kullanıma sunulduğunu hatılatalım.

Şu an itibariyle Cupertino Colifornia merkezli şirket, saat yüzü tasarımı yapacak ekibi genişletmek için Hermes gibi moda markalarının ötesinde çalışmalar yapıyor. Apple insanlara daha fazla seçenek sunmayı planladığı watchOS 3 üzerinde duruyor gibi gözüküyor. watchOS 2.2 veya diğer gelebilecek watchOS 2 güncellemelerinde yeni saat yüzlerinin kullanıma sunulmayacağını düşünüyoruz.

Apple muhtemelen, söylentilere göre 15 Mart’ta gerçekleştireceği özel etkinliğinde fiziksel özelleştirme seçeneklerinden ziyade önemli donanım ya da yazılım güncellemeleri üzerinde duracak. Apple Watch adına Mart etkinliğinde bir gelişme olup olmayacağını bekleyip göreceğiz.

müşteri hizmetleri