Apple Watch’un Şık Tasarıma Sahip Yeni Kayışları Satışa Sunuldu

0
apple-watchun-sik-tasarima-sahip-yeni-kayislari-satisa-sunuldu

Apple’ın ilk giyilebilir teknoloji ürünü olan Apple Watch için yeni kayış kordonları satışa çıktı. 

teknoloji hattı
teknoloji hattı

Amerikalı moda devi Coach, Apple Watch için geliştirdiği yeni Apple Watch kordonlarını tanıttı. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken Apple Watch kordonlarının satış fiyatı 150 dolar ile 175 dolar arasında fiyatları değişiyor. 

Apple’ın sevilen akıllı saati Apple Watch kullanıcılar tarafından yavaş yavaş benimsenmeye başlanırken Apple Watch’un daha şık görünmesi için ünlü moda şirketleri yeni kordonlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Amerikalı ünlü moda markası Coach, Apple Watch modelleri için yeni kordonlarını tanıttı. 

Apple Watch Yine Hayat Kurtardı

İlk etapta yurt dışında satışa çıkacak olan yeni Apple Watch kordonlarının şimdilik ülkemizde satışa çıkıp çıkmayacağı bilinmese de kordonlarının bir hayli yüksek bir fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Yeni watchOS WWDC 2018’de Tanıtılacak!

Apple Watch modelleri için yeni kayış seçenekleri sunan Apple bu sayede Apple Watch modellerinin modaya uyum sağlamasını amaçlıyor. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan WWDC 2018 etkinliğiyle birlikte yeni watchOS sürümünü tanıtması bekleniyor. 

teknoloji hattı

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.