Şimdi yükleniyor

Apple’da herkes artık ayakta çalışacak! Neden mi? İşte cevabı…

Ekran Resmi 2018-06-14 23.11.49

Apple’da herkes artık ayakta çalışacak! Neden mi? İşte cevabı…

Son Güncelleme tarihi 14 Haziran 2018 by Umut Köse

Merhaba Apple Foni takipçileri. Yep yeni blog yazımıza hoş geldiniz. Yep yeni blog yazımız ile sizlerle beraberiz. Bu yazımızda sizlere bugün gündeme düşen Apple’da artık herkesin çalışma şartlarının değişeceği ile ilgili bir haberi paylaşacağız, tartışacağız. İsterseniz hemen haberin detaylarına geçelim.

teknik destek

Dünyanın en büyük teknoloji devi olan Apple yine bir ilke imza attı. Apple CEO’su Tim Cook dün takipçileri ile yaptığı konuşmada yeni bir çalışma şartı açıkladı.

Tim Cook, yaptığı röportajda artık Apple’de çalışanların ayakta çalışacağını açıkladı. Bunun sebebini ise “sağlık” olarak gösterdi. Oturmanın yeni bir kanser olduğunu belirten Cook, çalışanlarının artık sürekli ayakta duracağını ve bunun sağlık açısından önemli olduğunu ifade etti.

Appleda-herkes-artik-ayakta-calisacak100650_1-232x300 Apple'da herkes artık ayakta çalışacak! Neden mi? İşte cevabı...

Sürekli oturmanın, çağımızın yeni kanserlerinden biri olduğunu belirten Cook konuşmasına şöyle devam etti: “Şirketimizde, Apple Watch kullanan birçok çalışanımız var ve saatlerine gelen bildirimle tüm çalışanlarımız 10 dakikada bir hareket ediyor. Alışmaları biraz zaman aldı ama bu harika.

teknik destek