Apple’dan 8 Yeni iPhone 6s Reklam Videosu

1
iPhone-6s
blank

DJ Khaled’in oynadığı yeni Apple Müzik reklamlarının yanı sıra, Apple bugün “iPhone ile çekildi” reklam kampanyasının devamı niteliğindeki yeni videoları YouTube kanalına yükledi.

blank

Geçen ay Anneler Günü için “iPhone ile çekildi” reklamlarını tekrar başlatan Apple, bugün bu seriye 8 yeni video daha ekledi. Videolar dünyada gerçek iPhone kullanıcıları tarafından iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile çekilerek çeşitli anların yakalandığı videolar.

16’şar saniye süren videolarda Botsvana su aygırı, Antarktika penguenleri, Los Angeles’ta bir yağmur fırtınası gibi görüntüler bulunuyor.

Apple, bu kampanyayı 2015 yılında iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile başlatmıştı. Seriyi iPhone 6s ile devam ettirerek oldukça hoş görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Yeni videolar aşağıda. Keyifli seyirler.

https://youtu.be/anVscGO3SQA

https://youtu.be/dnMfVp8MoH4

https://youtu.be/EzwQ6xZaw-A

https://youtu.be/EMuXwGaRZdc

 

https://youtu.be/4snreaKYqFI

https://youtu.be/PCvwPM6UKc0

https://youtu.be/AhtlvSQ6o38

https://youtu.be/ibnInGKFvO0

blank

1 YORUM

  1. İphone ların dışarı fırlamış focus işlemini bile beceremeyen bulanık çeken kamerası ile neyi çekeceklermiş? devir galaxy s7 devridir. İphone ucuz alüminyum dan yapılmış ucuz ve kalitesiz elden ayaktan düşmüş donanımı ile resmen sırıtıyor. İos bu açığı saklayamaz oldu. Sattım 6s i gittim samsung galaxy s7 aldım. Cihaz dediğin böyle olur. Kamera dediğinde böyle olur. Bir daha iphone mu tövbeler olsun.

Comments are closed.