Apple’dan iki yeni iPad Pro geliyor, İşte tüm detaylar!

2

Apple’ın her yıl yeni modelini çıkardığı iPad Pro tabletleri için bu yılda yeni bir model geliyor. İşte yeni iPad Pro’lar hakkında tüm detaylar.

teknik destek <

Apple’ın yeni model iPad Pro’da boyut değiştirmeden 11 inç büyüklüğünde bir ekran olacağı söyleniliyor. Bu bakımdan en iyi örnek 5,8 inç ekrana sahip olan iPhone X model akıllı telefonun iPhone 8 Plus’tan daha küçük olmasını gösterebiliriz. Yani burada çerçeve çok önemli. Ne kadar inceyse o kadar büyük ekran olsa bile az yer kaplar.

Bu bakımdan Apple, Haziran ayında gerçekleşecek etkinlik ile beraber 11 inçlik iPad Pro modelini ve 12.9 inçlik iPad Pro modelini tanıtacak. Her iki yeni iPad Pro modellerinde Face ID desteği ve Apple’ın A11X işlemcisi olacak.

1

iPhone SE 2 konusunda ise bazı durumlar şüphe uyandırıyor. 2018 yılının ilk yarısında yeni bir iPhone modelinin tanıtılmayacağını söyleyen birçok analist bulunuyor. Bu bakımdan iPhone SE’nin tanıtımı ertelenebilir.

Şuan için iPhone SE modeli satışa devam ederken, iPhone 6S’in kullandığı A9 işlemci ve 2GB RAM, 12 MP arka kamera 3,5mm kulaklık jakı Touch ID’ye sahip oluyor.

Mart 2016’da satışa çıkan iPhone SE’nin şimdiye kadar bir yeniliğe uğramadığını veya yeni üst modelinin çıkmadığını belirtelim.

müşteri hizmetleri