İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Apple’dan uygun fiyatlı HomePod Mini akıllı hoparlör gelebilir

Apple’ın akılı hoparlörü Homepod‘un fiyatı size çok pahalı geliyorsa, emin olun tek değilsiniz. Türkiye’ye henüz gelmeyen akıllı ürünün ekonomik fiyatlı modelinin satışa çıkması bekleniyor.

teknik destek

350 dolar etiket fiyatına sahip Apple‘ın akıllı hoparlörü HomePod, şuan için sektördeki en pahalı hoparlör durumunda. Ancak gelen bilgilere göre şirket, bu yılın sonlarda daha ekonomik fiyatlı bir modeli kullanıcılara sunmak için çalışmalara başlamış.

apple1

Gelmesi beklenen yeni ekonomik fiyatlı hoparlörün 150-200 dolar arasında bir fiyatla geleceği ama bu fiyatın ses kalitesinde bazı değişikliklere neden olacağı düşünülüyor. Bunla beraber ucuz model daha küçük bir tasarımla gelebilir. Bu demek oluyor ki HomePod Mini çıkabilir. Bu fiyat ve bu model gelirse rakip şirket veya ürünlerle ciddi bir rekabet içerisine gireceği bekleniyor.

Sızdırılan bilgilere göre ülkemizde henüz resmi bir satışı olmayan ürünün birçok ülkede satışa ekonomik fiyatlı modeli sunulursa, Apple gerçekten ciddi bir rekabete dahil olmuş olacak. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Almayı düşünüyor musunuz?

müşteri hizmetleri