Apple’ın 6.5 Inç Büyüklüğünde OLED Ekranlı Devasa iPhone Hakkında Son Detaylar!

applein-6-5-inc-buyuklugunde-oled-ekranli-devasa-iphone-hakkinda-son-detaylar

Apple’a yakınlığıyla bilinen Japon haber sitesi Mac Otakara Apple’ın devasa iPhone modeliyle ilgili son detayları paylaştı. Mac Otakara’nın haberine göre Apple bu yıl üç yeni iPhone modeli tanıtacak. Tanıtılacak olan yeni iPhone modellerinden birisi olacak olan 6.5 inç boyutundaki devasa iPhone modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. 

teknik destek <

Devasa iPhone modelinin Apple’ın iPhome 8 Plus modelinden daha kalın olacağını ve çerçevesiz bir ekranla geleceği için iPhone 8 Plus ile aynı boyutta olacak. iPhone X Plus olarak adlandırılacak olan yeni devasa iPhone’un OLED ekran teknolojisiyle birlikte gelmesi bekleniyor. iPhone X’da olduğu gibi ana ekran tuşu bulunmayacak olan iPhone X Plus Face ID teknolojisiyle birlikte gelecek. Tasarım olarak iPhone X’a benzeyecek olan iPhone X Plus daha küçük bir çentiğe sahip olacak. 

applein-6-5-inc-buyuklugunde-oled-ekranli-devasa-iphone-hakkinda-son-detaylar-2

Kamera tarafında önemli yeniliklerle birlikte gelecek olan iPhone X Plus, iPhone X’a göre daha büyük lenslere sahip olacak. Yeni lenslerle ve yeni kamera sistemiyle birlikte kullanıcılar iPhone X Plus ile çok daha başarılı fotoğraflar çekip videolar kaydedebileceksiniz. 

Ucuz iPhone Tek Ana Kamera İle Gelecek!

Apple’ın tanıtacağı bir diğer yeni iPhone modeli ise 6.1 inç büyüklüğünde olacak. Daha uygun fiyat etiketine sahip olacak olan bu yeni iPhone modelinin LCD ekran teknolojisine sahip olması beklenirken yeni iPhone modelinde tıpkı iPhone 8 modelinde olduğu gibi tek ana kameranın kullanılması bekleniyor. 

iPhone X Sahiplerinin Yüzleri iOS 12 İle Gülecek!

Apple’ın Haziran ayında düzenleyeceği WWDC 2018 etkinliğinde tanıtacağı iOS 12 işletim sistemiyle birlikte yeni iPhone modellerine dair yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.