Apple’ın AirPower kablosuz şarj mat gelecek ay satılacak

Apple ın AirPower kablosuz şarj mat gelecek ay satılacak

Apple, Japon Web sitesi Mac Otakara göre, AirPower Wireless şarj mat gelecek ay satmaya başlayacaktır. Haziran ayında daha önce bir iddia teyit etmiş olan Apple Post bu kablosuz aksesuar Apple perakende mağazalarında Mart ayında satışa devam edecek. Ancak belirli bir tarih hala belirsiz.

teknik destek

Eylül ayında Apple tarafından duyuruldu, AirPower aynı anda birden fazla cihaz şarj sağlayacak. Qi uyumlu ağ teknolojisi featuring oval şeklinde beyaz şarj mat. Bir iPhone ile birlikte 8, iPhone 8 artı veya iPhone X ve Apple Watch Serisi 3, AirPower charges AirPods sayesinde yeni bir kablosuz şarj AirPods durumda da yakında serbest bırakılması için ayarlanmıştır.

AirPower kablosuz şarj mat

Gelen söylenti göre, Apple AirPower mat aynı anda en iyi satın almak ve diğer yetkili Apple satıcıları kendi perakende mağazaları yanında satın almak niyetinde. Apple Post Ayrıca, Apple Perakende mağazaları aynı gün güncellenmiş AirPods Kablosuz Şarj Case stok olacak.  Mac Otakara kendi kaynakları bu hiçbir söz olmasına rağmen.

Mac Otakara Asya tedarik zinciri ve Asya aksesuar üreticileri bağlantıları vardır. Apple ürün söylentiler için genellikle güvenilir bir kaynak yapma. Yani, yayın mükemmel bir rekor yok ve vesilesiyle yanlış bilgi paylaştı. Bu yüzden en iyi diğer kaynaklar tarafından yedeklenen kadar aslında en son raporu almak için değil.

Şu anda bizim en iyi tahmini, Apple ‘ın AirPower kablosuz şarj mat Kasım ayında bir Polonyalı Web sitesinde ortaya çıkan aksesuar için bir fiyat listeleme dayalı, Amerika Birleşik Devletleri $199 civarında mal olacaktır.

müşteri hizmetleri