Apple’ın iPhone X Plus modeli için konsept videosu yayınlandı!

Adsız

Apple’ın bu yıl beklenen üç farklı iPhone modelinden iPhone X Plus için konsept videosu yayınlandı.

teknik destek <

Apple’ın 2018 yılı içerisinde üç yeni iPhone modeli üzerinde çalıştığını biliyoruz. İlk model güncellenen iPhone X ve üst modeli olan ve 6.5 inçlik OLED ekrana sahip olan iPhone X Plus oluyor. Diğer cihaz ise daha ekonomik ve 6.1 inç’lik LCD ekranlı model oluyor. Son gelen sızıntı ve raporlara göre iki OLED ekranlı iPhone modeli, altın , gümüş ve uzay gri renk seçenekleriyle gelecek. Dikkat çeken nokta ise renk seçenekleri arasında altın renginin olması.

Bu iddiaları hesaba kattığımızda, tasarım uzmanı olan Lee Gunho, altın renkli 6.5 inçlik iPhone X Plus’ın konsept videosunu hazırladı. Çok kısa olmasına rağmen videoda 2018 model iPhone’u görüyoruz ve seyahat edenlerin işlerini daha fazla kolaylaştırmak için çift SIM desteğinin olacağı ileri sürülüyor.

Apple için 2018 yılı çok heyecanlı geçecek gibi duruyor. Beklenen üç farklı iPhone’un uçtan uca ekranla gelmesi ve üst kısımda bir çentik olacağı kesin gibi. Zaten TrueDepth teknolojisiyle gelen kameranın yanında Face ID desteği de olacak.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.