iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Prototipleri İçin 4K Kutu Açılış Videosu Yayınlandı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Daha önce bir çok iPhone 7 ve iPhone 7 Plus videosu görmüştük. Fakat ilk defa 4K Ultra HD çözünürlüklü bir videoda yeni iPhone’ları görüyoruz. Hem de bu video kutu açılış vidosu.

teknik destek <

Bugüne kadar iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili bir çok iddia ve sızıntı ortaya çıktı. Bunlara dayalı olarak hazırlanan bu yeni iPhone prototipler incelendiğinde iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile aynı tasarımda oldukları görülüyor.

Gold Rose renkli her iki cihazda da kulaklık jackının yerini ikinci bir hoparlör yer alırken, anten çizgilerinin yeniden tasarlandığı görülüyor. 4.7 inçlik iPhone 7’de daha büyük sensör ve daha büyük bir kamera yer alırken 5.5 inçlik iPhone 7 Plus’ta çift kamera yer almakta.

Hala söylenti ve iddiası devam eden smart connector donanımı videoda yer alan iPhone 7 Plus’ta yer almıyor. Home butonunda ise herhangi bir değişiklik yok.

iPhone 7 Plus image

iPhone ile ilgili paylaştığı sızıntılarla tanınan Sonny Dickson, bir kaç gün önce bu videodaki iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın resimlerini paylaşmıştı. Eylül ayı yaklaştıkça sızıntılar gelmeye devam edecek. Biz de Apple Foni ekibi olarak bunları sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

müşteri hizmetleri