Apple’ın Kırmızı iPhone 8 Hamlesinin Ardından Samsung’un Beklenen Galaxy S9 Hamlesi!

applein-kirmizi-iphone-8-hamlesinin-ardindan-samsungun-beklenen-galaxy-s9-hamlesi

Apple bilindiği gibi iki yıldır iPhone’larının (PRODUCT)RED™ modellerini tanıtıyor. (PRODUCT)RED™ kapsamında geçtiğimiz yıl iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın kırmızı renk seçeneklerini satışa sunan Apple bu yıl da iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin kırmızı renk seçeneklerini satışa sunmuştu. 

teknik destek <

Samsung (PRODUCT)RED™ Modasına Uyuyor!

Kullanıcıların çok sevdiği kırmızı renkli iPhone ürünlerinin ardından Samsung yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin yeni renk seçeceğini satışa sundu. Samsung’un Geceyarısı Siyahı, Mercan Mavisi, Leylak Moru ve Titanyum Grisi renk seçeneklerine sahip olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinin kırmızı renkli modeli yakın bir zamanda satışa çıkacak. 

Apple Samsung’tan Destek Alacak

İlk olarak Çin’de satışa çıkacak olan Samsung’un kırmızı Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modelleri çarpıcı tasarımıyla dikkat çekiyor. Yeni renk seçeneklerine sahip olan Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın diğer ülkelerde satışa çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor. 

applein-kirmizi-iphone-8-hamlesinin-ardindan-samsungun-beklenen-galaxy-s9-hamlesi-2

Samsung’un bu yıla damgasını vurmayı başaran Galaxy S9 modeli 12 megapiksel çözünürlüğünde tek arka kameraya sahipken Galaxy S9+ modeli ise iki adet 12 megapiksel çözünürlüğünde çift kamera bulunuyor. Galaxy S9+’ın kameralarından birisinin diyaframı f/1.5 ile f/2.4 arasında değiştirilebilir olarak değişebiliyor. Samsung Galaxy S9+’ın değiştirilebilir lensle gelmesi Galaxy S9+’ın düşük ışık koşullarında mükemmel derecede fotoğraflar çekebilmesini ve videolar kaydetmesini sağlıyor. Samsung’un yeni amiral gemi modellerinin ön kamerası ise f/1.7 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel çözünürlüğünde bir lensle geliyor. 

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy S9’un 64 GB dahili depolama alanına sagip olan modeli 4.599 TL’den satışa sunulurken Galaxy S9+’ın 64 GB dahili depolama alanına sahip modeli 5.199 TL, 128 GB dahili depolama alanına sahip modeli 5.399 TL ve 256 GB dahili depolama alanına sahip modeli 5.699 TL’den satışa sunulmuş durumda. 

Samsung’un yeni amiral gemisinin kırmızı renk seçeneğinin ülkemizde satışa sunulmasının ardından fiyatının değişmesi beklenmiyor. 

müşteri hizmetleri