Apple’ın Yeni Amiral Gemisi Tabletine Ait Son Detaylar Geldi!

10.5 inç iPad Pro

DigiTimes tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre, Apple yeni 10.5 inç iPad Pro’yu Nisan başında düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtacağı iddia ediliyor. Bu rapor, Apple’ın yeni nesil iPad Pro ürün grubunu önümüzdeki hafta başlarında tanıtacağını söyleyen rapor ile çelişiyor.

teknik destek

Raporda, Apple’ın yeni iPad’iyle eğitim ve ticaret sektörünü hedef alacağı belirtiliyor. Şirket ayrıca 12.9 inç iPad Pro’nun ve 9.7 inç iPad Pro’nun yenilenmiş modellerini de piyasaya sunacak. 10.5 inçlik iPad Pro modeli ise yeni amiral gemisi olarak işaretlenmiş. Çok çelişkili söylentilere göre Apple’ın yeni iPad’lerinin tamiri zorlaşıyor.

Apple, ayrıca, Mart ayında 10.5 inçlik iPad Pro üretimini ilerletmiş durumda. İlk sevkıyatların Mart ayında 1 milyona, yılın ikinci çeyreğinde ise 1.2 milyona ulaşması bekleniyor. Bununla birlikte, bir şey kesin: Yeni iPad’lerin piyasaya sürülmesi çok yakın ve Apple’ın yeni modellerini tanıtmasına haftalar kaldı.

10.5 inçlik iPad Pro, 9.7 inç iPad’e benzer boyutlarda olacak ve ekran boyutundaki ilave artışın ön çerçevelerde yapılacak olan azaltma sayesinde mümkün olacak. Yeni tabletin daha büyük ekranının ayrıca 12.9 inç iPad Pro ile aynı ekran çözünürlüğüne sahip olması sağlanacak.

müşteri hizmetleri