Asphalt 9: Legends, iOS kullanıcıları için yayınlandı!

asphalt 9

Oyun geliştiricisi Gameloft yeni oyunu olan Asphalt 9: Legends’i Filipin merkezli App Store üzerinden yayınladı.

teknik destek <

Oyun dünyasına bakıldığında en başarılı oyun geliştiricisi olan GameLoft, en popüler araba yarışı oyunu olan Asphalt için geliştirmelerine devam ediyor. Bu bakımdan yeni oyunu olan Asphalt 9: Legends‘i bizlere sunan oyun geliştiricisi kısa süre önce App Store üzerinden oyununu yayınladı.

Şimdiye kadar en çok indirilen oyunların başında yer alan Asphalt 8 Airbone benzeri Asphalt 9: Legends, şimdilik App Store’un Filipin merkezli kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuldu. Ferrari ve Porsche gibi 50 adet lisanslı otomobilin bulunduğu, 60 farklı sezon ile 800 adet kariyer modu bulunuyor.

a

Tam olarak geliştirici akıllı telefonlara konsol deneyimi sunmak istiyor ve bu konuda çok başarılı diyebiliriz. 1.4 GB boyutunda olan oyun tercihinize göre modifiye özelliği sunuyor ve Multiplayer moduyla birçok farklı liglerde en fazla 8 kişiyle beraber yarışmasına olanak sağlıyor.

Yakın bir zamanda diğer platformlara ve tüm ülkelerdeki mağazada indirilebilecek olan oyunu hemen indirmek için Ayarlar > Adınız > iTunes ve App Store adımlarını izleyip parolanızı girdikten sonra Ülke/Bölge seçeneğinden Filipinleri seçerek indirebiliyorsunuz.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.