İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BeatsX Kulak İçi Kulaklık, Yeni Renk Seçenekleri ile 10 Şubat’ta Satışa Sunuluyor

Uzun zamandır beklenen BeatsX kulak içi kulaklıkların satışının 10 Şubat Cuma günü başlayacağı bilgisi Beats By Dre tarafından Twitter’da duyuruldu.

teknik destek

Aralık ayında Apple, BeatsX sevkiyat listesini güncellemiş ve kulaklıkların satışına Şubat ayı içerisinde başlanacağı bilgisini aktarılmıştı. O zamanlarda bu pek inandırıcı gelmese de Beats By Dre tarafından duyuru ile bunun gerçek olduğunu görüyoruz.

BeatX-Kulaklik

Ayrıca BeatsX‘in satışına başlanmasından kısa süre içerisinde, siyah ve beyaz renklerine ek olarak olarak, gri ve mavi olarak iki yeni renk seçeneğinin de ekleneceğini belirtelim. Ancak bunun tam olarak ne zaman gerçekleşeceği şimdilik belirsiz.

Her ne kadar BeatsX’in satışına başlanma tarihi 10 Şubat olarak duyurulsa da, satın alım sonrası kargo teslim tarihlerinde sapmalar yaşanabilir.

BeatsX kulaklık şu anda AirPods‘a alternatif olarak görülebilecek Apple’ın kablosuz kulaklığı. AirPods’la aynı W1 çipine sahip ve  8 saate kadar pil ömrüyle gün boyu size eşlik edebilecek şekilde çalışıyor. Eşsiz ses deneyimi ve 5 dakikalık şarjla 2 saatlik kullanım sunan hızlı şarj özelliği ile BeatsX kesinlikle bekleneni sunuyor.

BeatX’in Türkiye satış fiyatı 699 TL. Ürünün kullanılabilirlik takibini Apple Online Store üzerinden yapabilirsiniz.

müşteri hizmetleri