İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BİM, Uygun Fiyatlı Orijinal Apple Aksesuarlarını Satmaya Hazırlanıyor!

Geçmişte uygun fiyatlı iPhone 7 gibi sattığı farklı teknolojik ürünlerle sıradan bir marketten çok daha fazlasını olduğunu gösteren BİM, bir kez daha sıradanlığın dışına çıkmaya hazırlanıyor. BİM’in hedefinde bu sefer de uygun fiyatlı Apple aksesuarlarını satmak var.

teknik destek

Halka dağıtımından kısa süre önce ele geçirilen yeni bir broşüre göre, perakende satış marketi olan BİM, 11 Ağustos 2017’de orijinal Apple lightning şarj kablosunu ve EarPods kulaklıklarını satmaya başlayacak.

BİM-Apple-Aksesuarları

Satılacak olan lightning şarj kablosunun 1 metre olanı 39,90 TL, 2 metre olanı ise 49,90 TL fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. EarPods kulaklığının satış fiyatı ise 55 TL. Apple Online Store ile bu fiyatlar kıyaslandığında BİM’in oldukça cazip bir teklif ile öne çıktığını görüyoruz.

Piyasa fiyatlarının oldukça altında satışa sunulacak olan orijinal Apple aksesuarlarından satın almak istiyorsanız, 11 Ağustos 2017 tarihinde erkenden en yakın BİM’in yolunu tutmanızda fayda var. Zira ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunun altını çizelim.

müşteri hizmetleri

Bir yorum

  1. bim indirim bim indirim 6 Ağustos 2017

    bim aktüel ürünlerinde arada sırada bu şekilde indirimli fırsatları bulmak mümkün

Yorumlar kapatıldı.