Şimdi yükleniyor

Bu Yıl Tanıtılacak Olan iPhone’a Bir de Bu Açıdan Bakın

iPhone 8 Konsept 2

Bu Yıl Tanıtılacak Olan iPhone’a Bir de Bu Açıdan Bakın

iPhone 8’in bu yıl tanıtılması bekleniyor. Cihazla ilgili pek çok konsept yayınlanmış durumda ve bu konseptlerin pek çoğu tasarımcısının hayal dünyasını yansıtması nedeniyle aslında pek de Apple’ın planlarıyla ilgileri yoktur.

Ancak yeni yayınlanan iPhone 8 konseptinde, aslında iPhone 8’in tam olarak neye benzeyebileceği ele alınıyor. Bu konseptin, şimdiye kadar bu yılın iPhone’uyla ilgili duyduğumuz söylentileri yansıttığını belirtelim.

teknik destek

Konseptte havalı bir ekran tasarımı yok ve yakın zamanda duyduğumuz hafif bir kavisli ekran söz konusu. Touch ID’li ana ekran düğmesinin son birkaç haftadır duyduklarımızı yansıttığı da konseptte görülebiliyor. Üst ve alt çerçevelerin oldukça küçültüldüğü ve yan çerçevelerin ortadan kaldırıldığı da net bir şekilde görülüyor.

Bu konsept çok sayıda rapordan duyduklarımıza dayanıyor olsa da bu yılın iPhone’unu tam olarak yansıtmıyor olabilir. Bunu unutmamanızı söyleyerek sizi konsept ile karşı karşıya bırakalım.

iPhone-8-Konsept-3 Bu Yıl Tanıtılacak Olan iPhone'a Bir de Bu Açıdan Bakın iPhone-8-Konsept-2 Bu Yıl Tanıtılacak Olan iPhone'a Bir de Bu Açıdan Bakın iPhone-8-Konsept Bu Yıl Tanıtılacak Olan iPhone'a Bir de Bu Açıdan Bakın iPhone-8-1 Bu Yıl Tanıtılacak Olan iPhone'a Bir de Bu Açıdan Bakın

teknik destek