Çentikli iPhone X benzeri yeni bir telefon daha: Vivo V9

98D3EBF6-3AE3-47F6-B81F-690CBC9E64B6

Yeni bir telefon tanıtması beklenen Vivo, orta segment bir cihazın tanıtım posterlerini şimdiden yayınlamaya başladı.

teknik destek <

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yeni telefonu Vivo V9’un tanıtım posterleri yayınlandı. Posterlere bakıldığında Vivo V9’un teknik detayları belli olmazken kamerası ve tasarımı net bir şekilde belli oluyor.

Apple’ın iPhone X’u çıkarmasından sonra sizlerinde bildiği gibi Oppo, Huawei, Asus gibi birçok telefon üreticisi çentikli telefon çıkarmaya başladı. Vivo’nun yayınladığı son posterde çentikli bir V9’un geleceğini işaret ediyor.

B47DE579-7502-49F5-A75A-CD30403F9A9D

Son gelen iddialara göre Vivo V9’un kamerası 24 MP olup çift kamera desteğiyle gelecek. Ayrıca Snapdragon 660 yonga setine sahip olan cihazın parmak izi tarayıcısı ekrana entegre olmayacak.

Bu bakımdan anlıyoruz ki çentik trendine tüm akıllı telefon üreticileri ayak uydurmaya başlamış ve bu çentik olayını daha çok duyacağız ve göreceğiz. Artık çıkan yeni akıllı telefonların hepsi birer çentikli model olarak gelecek.

Ama önemli olan sadece çentikli olması değil telefonların yapay zeka ve son donanımları desteklemesi oluyor. Sonuçta tasarıma bakıp sadece telefon almak mantıklı bir hareket değil. Telefondaki işlevleri gerçekleştiren donanım ve yazılım çok önemli. Bu konuda Apple’ın ürünleri son derece iyi bir test sonuçları doğuruyor…

müşteri hizmetleri